Arhive kategorija: Такмичења

247 диплома са такмичења у школској 2018/2019. години

ОДИСТИНСКИ СМО ПОМОСНИ НА ЊИХ

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА У ШКОЛСКОЈ 2018/2019. ГОДИНИ НА СВИМ НИВОИМА

 

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА ИЗ БИОЛОГИЈЕ

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
1. Ивана Караичић 7. Ана Николић 2.
2. Тијана Чегањац 7. Наташа Аћимовић 2.
3. Ана Николић 7. Наташа Аћимовић 2.
Ива Илић 7. Ана Николић 3.
5. Реља Познановић 7. Ана Николић 3.
6. Николина Мелентијевић 7. Ана Николић /
7. Дарија Јовановић 8. Наташа Аћимовић 2.
8. Вук Василијевић 8. Наташа Аћимовић 2.
9. Иван Досковић 8. Наташа Аћимовић 3.
10. Теодора Милић 8. Наташа Аћимовић 3.
11. Вања Драшковић 8. Наташа Аћимовић 3.
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
1. Ивана Караичић 7. Деса Богићевић није ишла на такмичење

 

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
1. Јована Демировић 8-5 Ксенија Костић 3.место
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
1. Јована Демировић 8-5 Ксенија Костић 2.место

 

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ФИЗИКЕ

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
1. Маја Живановић 6. Снежана Синђелић 2.награда
2. Данило Вучић 6. Слободанка Радовић 2.награда
3. Љубица Грујичић 6. Слободанка Радовић 2.награда
4. Ива Синђелић 6. Слободанка Радовић 2.награда
5. Лука Стевановић 7. Верица Брковић 1.награда
6. Вук Шиљковић 7. Верица Брковић 3.награда
7. Ненад Скоковић 8. Верица Брковић 1.награда
8. Стефан Јевтић 8. Верица Брковић 1.награда
9. Василије Вуковић 8. Верица Брковић 2.награда
10. Игор Јовановић 8. Верица Брковић 2.награда
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
1. Данило Вучић 6. Слободанка Радовић 1.награда
2. Ива Синђелић 6. Слободанка Радовић 2.награда
3. Љубица Грујичић 6. Слободанка Радовић 3.награда
4. Маја Живановић 6. Снежана Синђелић 3.награда
5. Вук Шиљковић 7. Верица Брковић 1.награда
6. Лука Стевановић 7. Верица Брковић 2.награда
7. Ненад Скоковић 8. Верица Брковић 1.награда
8. Стефан Јевтић 8. Верица Брковић 2.награда
9. Василија Вуковић 8. Верица Брковић похвала

 

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ФРАНЦУСКОГ ЈЕЗИКА

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
1. Јована Станисављевић 8-2 Невена Жеравчић Марковић 1.место
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
1. Јована Станисављевић 8-2 Невена Жеравчић Марковић 2.место
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
1. Јована Станисављевић 8-2 Невена Жеравчић Марковић учесник

 

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
1. Невена Цицварић 8-5 Дарко Ристовић
  1. место
2. Вук Василијевић 8-2 Дарко Ристовић
  1. место
3. Сара Негић 8-5 Дарко Ристовић
  1. место
4. Марија Јеремић 8-2 Дарко Ристовић
  1. место
5. Вања Симић 8-2 Дарко Ристовић
  1. место
6. Виктор Врачарић 7- Славољуб Арсовић
  1. место
Ђорђе Гајевић 7-4 Дарко Ристовић
  1. место
8. Јован Љујић 7- Славољуб Арсовић
  1. место
9. Лука Оташевић 7-4 Дарко Ристовић
  1. место
Матија Шоловић 7- Славољуб Арсовић                3.место
11. Лазар Томановић 7- Славољуб Арсовић                3.место
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
1. Невена Цицварић 8-5 Дарко Ристовић 1.место
2. Вук Василијевић 8-2 Дарко Ристовић 2.место
3. Виктор Врачарић 7- Славољуб Арсовић 1.место
4. Ђорђе Гајевић 7-4 Дарко Ристовић 3.место
5. Јован Љујић 7- Славољуб Арсовић 3.место
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
1. Невена Цицварић 8-5 Дарко Ристовић учесник
2. Виктор Врачарић 7- Славољуб Арсовић учесник

 

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ХЕМИЈЕ

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
1. Tијана  Чегањац 7-6 Брана Арсовић I
2. Ива Илић 7-2 Брана Арсовић I
3. Вук Шиљковић 7-6 Брана Арсовић I
4. Лука Стевановић 7-5 Брана Арсовић I
5. Ивана Караичић 7-2 Брана Арсовић I
6. Ивица Жунић 7-2 Брана Арсовић II
7. Марија Митрашиновић 7-6 Брана Арсовић III
8. Игор Јовановић 8-5 Брана Арсовић I
9. Филип Јевтовић 8-3 Брана Арсовић I
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ 
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
1. Лука Стевановић 7-5 Брана Арсовић I
2. Вук Шиљковић 7-6 Брана Арсовић I
3. Тијана Чегањац 7-6 Брана Арсовић I
4. Ива Илић 7-2 Брана Арсовић I
5. Ивана Караичић 7-2 Брана Арсовић I
6. Филип Јевтовић 8-3 Брана Арсовић I
7. Игор Јовановић 8-5 Брана Арсовић III
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
1. Филип Јевтовић 8-3 Брана Арсовић III

 

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ИНФОРМАТИКЕ И РАЧУНАРСТВА

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
1. Oгњен Илић 6-2 Милан Гојгић 1.место
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
1. Oгњен Илић 6-2 Милан Гојгић /

 

 

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ИСТОРИЈЕ

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
1. Сара Марковић V Весна Лијескић I
2. Марко Ћоровић V Весна Лијескић II
3. Виктор Новаковић V Весна Лијескић II
4. Димитрије Златић V Весна Лијескић II
5. Ива Синђелић VI Весна Лијескић III
6. Кристина Поњавић VI Весна Лијескић III
7. Ленка Вучићевић VI Марија Јевтић II
8. Андеа Јездић VII Марија Јевтић II
9. Ана Николић VII Весна Лијескић III
10.  Игор Јовановић VIII Весна Лијескић I
11. Јана Ђурић VIII Весна Лијескић II
12. Тамара Јанковић VIII Весна Лијескић II
13. Лука Младеновић VIII Весна Лијескић II
Филип Јевтовић VIII Весна Лијескић III
15. Милица Бранковић VIII Марија Јевтић III
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
1. Ива Синђелић VI Весна Лијескић III
2. Ленка Вучићевић VI Марија Јевтић III
3  Игор Јовановић VIII Весна Лијескић III
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
1.  Игор Јовановић VIII Весна Лијескић Учесник

 

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА КЊИЖЕВНА OЛИМПИЈАДА

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
1. Данило Лазић 8-1 Миланка Николић Ивић Имао директни пласман из претходне године, али се није пласирао даље, тако да у овој години нема пласман.

 

МАТЕМАТИКА 3. РАЗРЕД ОПШТИНСКО 2018/2019.
Ред.бр. УЧЕНИК Разред НАСТАВНИК Ранг
1. Мандић Филип                  3. Љубичић Бранка 1.
2. Пенезић Милица  3. Љубичић Бранка 1.
3. Ђуровић Василија  3. Симић Оливера 1.
4. Парлић Адам 3. Михаиловић Даница 1.
5. Поповић Балша  3. Љубичић Бранка 2.
6. Радојевић Михаило 3. Љубичић Бранка 2.
7. Грбовић Вељко  3. Ђуровић Драгица 2.
8. Ћосовић  Наталија 3. Ђуровић Драгица 3.
9. Петковић  Марјан 3. Ђуровић Драгица 3.
10. Капларевић Дуња  3. Симић Оливера 3.
11. Крсмановић Ивана  3. Симић Оливера 3.
12. Ристановић Ђорђе  3. Љубичић Бранка 3.
13. Томић Алекса  3. Љубичић Бранка 3.
14. Шојић Маша  3. Љубичић Бранка похв.
15. Николић   Данка 3. Ђуровић Драгица похв.
16. Стефановић Вукашин 3. Михаиловић Даница похв.
17. Вујовић Андреј 3. Симић Оливера похв.
18. Вукашиновић Уна  3. Љубичић Бранка похв.
19. Удовичић Селена  3. Симић Оливера похв.
20. Ристовић  Тара 3. Михаиловић Даница похв.

 

МАТЕМАТИКА 4. РАЗРЕД ОПШТИНСКО 2018/2019.
Ред.бр. УЧЕНИК Разред НАСТАВНИК Ранг
1. Тешовић Петар 4. Мојсиловић Драгана 1.
2. Николић Душан 4. Ђикановић Слађана 1.
3. Николић Јана 4. Ђикановић Слађана 2.
4. Маринковић Вељко 4. Ђикановић Слађана 2.
5. Ратковић Ленка 4. Мојсиловић Драгана 3.
6. Ћосовић Вељко 4. Мојсиловић Драгана 3.
7. Стокић Алекса 4. Максимовић Мирјана 3.
8. Koнатар Игор 4. Максимовић Мирјана похв.
9. Ђоковић Филип 4. Луковић Радмила похв.
10. Томић Емилија 4. Бучевац Љубица похв.
11. Mиловановић Андреа 4. Бучевац Љубица похв.
12. Васиљевић Ања 4. Мојсиловић Драгана похв.
МАТЕМАТИКА 4. РАЗРЕД ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
1. Вељко Маринковић 4. 1.место

 

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА ИЗ МАТЕМАТИКЕ

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
1 Анастасија Гредељевић 5 Бојана Миливојевић
2 Марко Ћоровић 5 Бојана Миливојевић 1.место
3 Лена Јокић 5 Бојана Миливојевић
4 Сара Марковић 5 Бојана Миливојевић
5 Јана Пенезић 5 Јелена Ђаповић
6 Бојана Караичић 5 Јелена Ђаповић
7 Нађа Милановић 5 Јелена Ђаповић
8 Саво Божовић 5 Јелена Ђаповић 3.место
9 Виктор Новаковић 5 Јелена Ђаповић
10 Матија Петровић 5 Јелена Ђаповић
11 Михаило Бојовић 5 Јелена Ђаповић
12 Матија Вукашиновић 5 Јелена Ђаповић
13 Вук Павловић 5 Јелена Ђаповић
14 Лазар Ђоковић 5 Мирјана Спасојевић-Јаковац
15 Ивана Лемез 5 Мирјана Спасојевић-Јаковац 2.место
16 Данило Јовичић 5 Мирјана Спасојевић-Јаковац
17 Мина Милошевић 6 Мирослав Минић
18 Ива Синђелић 6 Јелена Ђаповић 2.место
19 Данило Вучић 6 Јелена Ђаповић
20 Јана Милановић 6 Јелена Ђаповић 2.место
21 Љубица Грујичић 6 Јелена Ђаповић
22 Маја Живановић 6 Мирјана Спасојевић-Јаковац
23 Огњен Илић 6 Мирјана Спасојевић-Јаковац
24 Ана Гудурић 7 Бојана Миливојевић 3.место
25 Андреа Јездић 7 Бојана Миливојевић 3.место
26 Реља Познановић 7 Бојана Миливојевић
27 Лука Стевановић 7 Мирослав Минић 3.место
28 Огњен Пејић 7 Мирослав Минић
29 Ива Мићић 7 Мирослав Минић
30 Вук Шиљковић 7 Јелена Ђаповић 1.место
31 Марија Митрашиновић 7 Јелена Ђаповић 3.место
32 Тијана Чегањац 7 Јелена Ђаповић 3.место
33 Петар Јовичић 7 Слободанка Радовић
34 Ненад Скоковић 8 Бојана Миливојевић 3.место
35 Василије Вуковић 8 Бојана Миливојевић 3.место
36 Филип Јевтовић 8 Бојана Миливојевић
37 Игор Јовановић 8 Слободанка Радовић
38 Лука Младеновић 8 Слободанка Радовић
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
1 Марко Ћоровић 5 Бојана Миливојевић 3.место
2 Саво Божовић 5 Јелена Ђаповић
3 Ивана Лемез 5 Мирјана Спасојевић-Јаковац
4 Јана Милановић 6 Јелена Ђаповић
5 Ива Синђелић 6 Јелена Ђаповић
6 Ана Гудурић 7 Бојана Миливојевић
7 Андреа Јездић 7 Бојана Миливојевић
8 Лука Стевановић 7 Мирослав Минић 1.место
9 Вук Шиљковић 7 Јелена Ђаповић 2.место
10 Марија Митрашиновић 7 Јелена Ђаповић 3.место
11 Тијана Чегањац 7 Јелена Ђаповић
12 Ненад Скоковић 8 Бојана Миливојевић 3.место
13 Василије Вуковић 8 Бојана Миливојевић
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
1 Лука Стевановић 7 Мирослав Минић 3.место

 

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА У РЕЦИТОВАЊУ 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
1. Милица Узуновић 8-3 Биљана Аксентијевић финале
2. Милица Чукановић 5-2 Биљана Аксентијевић полуфинале
3. Барбара Марјановић 5-2 Биљана Аксентијевић полуфинале
4. Лена Којадиновић 3-1 Оливера Симић
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
1. Милица Узуновић 8-3 Биљана Аксентијевић финале
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
1. Милица Узуновић 8-3 Биљана Аксентијевић
  1. место

 

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
1. Матеја Вукашиновић 5-4 Наташа Трнавац Ћалдовић
  1. место
2. Јана Пенезић 5-3 Биљана Аксентијевић
  1. место
3. Теодора Арсић 5-3 Биљана Аксентијевић
  1. место
4. Милица Чукановић 5-2 Биљана Аксентијевић
  1. место
5. Ленка Вучићевић 6-1 Миланка Николић Ивић
  1. место
6. Милица Станисављевић 6-4 Миланка Николић Ивић
  1. место
7. Филип Павловић 6-2 Василија Миловановић
  1. место
8. Ива Синђелић 6-3 Виолета Бурлић
  1. место
9. Кристина Поњавић 6-3 Виолета Бурлић
  1. место
10. Неда Гузијан 6-1 Миланка Николић Ивић
  1. место
11. Јана Милановић 6-3 Виолета Бурлић
  1. место
12. Ива Леонтијевић 7-6 Биљана Аксентијевић 1.место
13. Тијана Чегањац 7-6 Биљана Аксентијевић
  1. место
14. Ива Илић 7-2 Миланка Николић Ивић
  1. место
15. Ана Николић 7-6 Биљана Аксентијевић
  1. место
16. Ива Вучић 8-5 Виолета Бурлић
  1. место
17. Јована Старчевић 8-1 Миланка Николић Ивић
  1. место
18. Јована Станисавњевић 8-2 Биљана Аксентијевић
  1. место
19. Тамара Колашинац 8-2 Биљана Аксентијевић
  1. место
20. Теодора Милић 8-2 Виолета Бурлић
  1. место
21. Вања Драшковић 8-5 Виолета Бурлић
  1. место
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
1. Јана Пенезић 5-3 Биљана Аксентијевић
  1. место
2. Теодора Арсић 5-3 Биљана Аксентијевић
  1. место
3. Милица Чукановић 5-2 Биљана Аксентијевић
  1. место
4. Ива Синђелић 6-3 Виолета Бурлић
  1. место
5. Неда Гузијан 6-1 Миланка Николић Ивић
  1. место
6. Јана Милановић 6-3 Виолета Бурлић
  1. место

 

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ТЕХНИЧКОГ И ИНФОРМАТИЧКОГ ОБРАЗОВАЊА

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
Анастасија Гредељевић 5-2 Снежана Синђелић
  1. место
Лазар Демировић 5-2 Снежана Синђелић /
Јанко Пејић 5-1 Мирјана Јованетић /
Ленка Вучићевић 6-1 Милан Гојгић /
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
Анастасија Гредељевић 5-2 Снежана Синђелић 3.место(похвала)

 

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА  „ШТА ЗНАШ О САОБРАЋАЈУ“

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
1. Лука Жунић 8-3 Милан Гојгић 1.место
2. Лазар Ђоковић 5-5 Милан Гојгић 2.место
3. Лука Лазић 5-5 Милан Гојгић /
4. Марко Кнежевић 8-3 Милан Гојгић /
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ
Ред.бр. Име и презиме ученика Разред Име пред. наставника Пласман
1. Лазар Ђоковић 5-5 Милан Гојгић 3.место
2. Лука Жунић 8-3 Милан Гојгић /

 

ИЗВЕШТАЈ СА СПОРТСКИХ ТАКМИЧЕЊА

ЕКИПНИ ПЛАСМАНИ

СПОРТ ДЕВОЈЧИЦЕ ДЕЧАЦИ
ОПШТИНСКО ОКРУЖНО ОПШТИНСКО ОКРУЖНО
АТЛЕТИКА
  1. МЕСТО
1.МЕСТО
  1. МЕСТО
СТОНИ ТЕНИС 1.МЕСТО 1.МЕСТО
МАЛИ ФУДБАЛ 3.МЕСТО 4.МЕСТО
РУКОМЕТ 1.МЕСТО 1.МЕСТО
  1. МЕСТО
ОДБОЈКА 3.МЕСТО 2.МЕСТО
КОШАРКА 1.МЕСТО
  1. МЕСТО
4.МЕСТО
ПЛИВАЊЕ
  1. МЕСТО
3.МЕСТО

 

ПОЈЕДИНАЧНИ ПЛAСМАНИ:

Име и презиме ученика дисциплина пласман
1. Иван Савић 85 Стони тенис 1.општинско
Атлетика: 800м
  1. општинско
Нина Јовановић 81 Спортска гимнастика
  1. окружно
3. Јана Пенезић 53 Спортска гимнастика
  1. окружно
4. Нађа Милановић 53 Спортска гимнастика
  1. окружно
5. Немања Узуновић 53 Пливање:50м краул
  1. окружно
6. Лазар Јањић 53 Пливање:50м леђно
  1. окружно
7. Лазар Ивановић 83 Пливање:50м краул
  1. окружно
8. Јана Николић 45 Пливање:50м краул
  1. окружно
9. Јелена Крстић 72 Пливање:50м краул
  1. окружно
10. Ива Вучић 85 Пливање:50м леђно
  1. окружно
11. Тамара Колашинац 82 Пливање:50м прсно 1.окружно
12. Огњен Петронијевић 75 Стони тенис
  1. општинско
Сара Негић  85 Стони тенис
  1. општинско
14. Теодора Вукашиновић 75 Стони тенис
  1. општинско
15. Ђорђе Мурић  81 Атлетика: 100м
  1. општинско; 3.окружно
16. Никола Крсмановић  84 Атлетика: 300м
  1. општинско
17. КонстантинКарапетровић 85 Атлетика: скок у вис
  1. општинско
18. Марко Кнежевић 83 Атлетика: кугла
  1. општинско
19. Немања Грабовић  81 Атлетика: скок у даљ
  1. општинско
20. Анђела Станковић 85 Атлетика: 100м
  1. општинско
21 Мартина Лијескић 85 Атлетика: 300м
  1. општинско
22. Ива Жунић 73 Атлетика: 600м
  1. општинско
23. Кристина Старчевић 85 Атлетика: кугла
  1. општинско
24. Теодора Јовановић 74 Атлетика: скок у вис
  1. општинско
25. Вања Драшковић 85 Атлетика: скок у даљ
  1. општинско

 

Наша школа је заузела 1. место у генералном пласману на општинском ниво у оквиру такмичења ОСИУРУС-А за школску 2018/2019.

 

Песниче народа мог

У петак, 17.маја 2019.године  у Ваљеву је одржана 51.Смотра рецитатора Србије „Песниче народа мог“ у категорији средњег узраста (од 5. до 8. разреда основне школе). Од 22 000 деце која су прошла кроз различите нивое такмичења током ове године, ученица наше школе Милица Узуновић успела је да се, уз 34 најбоља такмичара, бори за титулу најбољег рецитатора Србије.

Оцењивачку комисију Смотре чинили су:

Др Радован Кнежевић,глумац и професор дикције

Мр Андријана Виденовић, глумица и професорка дикције

Владимир Лале Андрић, редитељ, писац, драматург

Вицо Дардић, драмски уметник

Милорад Дамјановић, глумац

Комисија је пратила  казивање рецитатора према критеријумима који су јединствени за све нивое такмичења и садрже:

- избор песме примерен узрасту и полу рецитатора,

- акцентуацију и дикцију,

- остваривање мисаоних и емотивних садржаја песме,

- природност, изражајност и сугестивност рецитовања.

 Комисија је, након ужег избора од 6 финалиста, који су поново говорили своје песме, донела одлуку по којој је наша Милица, која је рецитовала песму „Избор“ Светлане Полић,  заузела прво место са освојених свих 50 бодова.

Окружна смотра рецитатора „Песниче народа мог“

Милица Узуновић, ученица осмог разреда, освојила је прво место на Окружној смотри рецитатора „Песниче народа мог“. Такмичење је одржано 15.4.2019.године у Косјерићу. Оцењивачку комисију чинили су Слободан Љубичић-првак драме Народног позоришта у Ужицу, Гордана Ђокић, професорка српског језика и књижевности, и Хаџи Немања Јовановић, глумац. Милица је рецитовала песму „Избор“ Светлане Полић, а овом песмом представиће се и на финалном такмичењу у Ваљеву средином маја.

Milica

ЧЕСТИТАМО ОДБОЈКАШИМА И ОДБОЈКАШИЦАМА

01.4.2019. и 08.4.2019. одржана су Општинска такмичења у одбојци у спортској хали Велики парк. Дечаци су наступали први, а седам дана касније девојчице. Дечаци су освојили 2. место, а девојчице 3. За дечаке су играли:
Иван Савић 8-5
Константин Карапетровић 8-5
Андрија Миловановић 8-1
Ђорђе Мурић 81
Драган Жунић 74
Страхиња Максимовић 74
Марко Гњатовић 71
Никола Крсмановић 84
Страхиња Савичић 84
Вељко Секулић 72
За девојчице су играле:
Анђела Станковић 85
Невена Цицварић 85
Сара Негић 85
Анђела Бојовић 71
Емилија Лазић 71
Милица Бранковић 81
Јелена Крстић 72
Вања Драшковић 85
Кристина Старчевић 85
Ученике спремала и водила наставница Јелена Савићевић.

 

Честитамо Луки и Лазару

На Општинском такмичењу из  познавања саобраћаја у Ц категорији Жунић Лука  8-3 освојио је освојио је 1. место, а у Б категорији Ђоковић Лазар 5-5 освојио је 2 место и тако се пласирали на Окружно такмичење. Ученике припремао наставник Милан Гојгић.

Браво за Јоване!!!

Наше ученице Јована Станисављевић 8/2 и Јована Демировић 8/5 су се пласирале на Републичко такмичење из страних језика. Јована Станисављевић освојила је друго место на Регионалном такмичењу из француског језика, а Јована Демировић освојила је друго место на Регионалном такмичењу из енглеског језика. Браво за њих и наставнице Невену Жеравчић Марковић и Ксенију Костић које су припремале наше сјајне ученице.

Браво за наше кошаркашице!

Наша женска кошаркашка екипа је освојила прво место на Општинском такмичењу и пласирала се на Окружно такмичење. Ученице спремала наставница Наталија Сретеновић.

Екипу чине:

Теодора Арсић

Јована Арсић

Вања Димитријевић

Кристина Марјановић

Милица Лијескић

Бојана Караичић

Теодора Чабаркапа

IMG-28fcb8fa463b651205ddc6c80a539952-V