ОДИСТИНСКИ СМО ПОМОСНИ НА ЊИХ
РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА У ШКОЛСКОЈ 2018/2019. ГОДИНИ НА СВИМ НИВОИМА
РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА ИЗ БИОЛОГИЈЕ
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман |
1. | Ивана Караичић | 7. | Ана Николић | 2. |
2. | Тијана Чегањац | 7. | Наташа Аћимовић | 2. |
3. | Ана Николић | 7. | Наташа Аћимовић | 2. |
Ива Илић | 7. | Ана Николић | 3. | |
5. | Реља Познановић | 7. | Ана Николић | 3. |
6. | Николина Мелентијевић | 7. | Ана Николић | / |
7. | Дарија Јовановић | 8. | Наташа Аћимовић | 2. |
8. | Вук Василијевић | 8. | Наташа Аћимовић | 2. |
9. | Иван Досковић | 8. | Наташа Аћимовић | 3. |
10. | Теодора Милић | 8. | Наташа Аћимовић | 3. |
11. | Вања Драшковић | 8. | Наташа Аћимовић | 3. |
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман |
1. | Ивана Караичић | 7. | Деса Богићевић | није ишла на такмичење |
РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман |
1. | Јована Демировић | 8-5 | Ксенија Костић | 3.место |
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман |
1. | Јована Демировић | 8-5 | Ксенија Костић | 2.место |
РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ФИЗИКЕ
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман |
1. | Маја Живановић | 6. | Снежана Синђелић | 2.награда |
2. | Данило Вучић | 6. | Слободанка Радовић | 2.награда |
3. | Љубица Грујичић | 6. | Слободанка Радовић | 2.награда |
4. | Ива Синђелић | 6. | Слободанка Радовић | 2.награда |
5. | Лука Стевановић | 7. | Верица Брковић | 1.награда |
6. | Вук Шиљковић | 7. | Верица Брковић | 3.награда |
7. | Ненад Скоковић | 8. | Верица Брковић | 1.награда |
8. | Стефан Јевтић | 8. | Верица Брковић | 1.награда |
9. | Василије Вуковић | 8. | Верица Брковић | 2.награда |
10. | Игор Јовановић | 8. | Верица Брковић | 2.награда |
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман |
1. | Данило Вучић | 6. | Слободанка Радовић | 1.награда |
2. | Ива Синђелић | 6. | Слободанка Радовић | 2.награда |
3. | Љубица Грујичић | 6. | Слободанка Радовић | 3.награда |
4. | Маја Живановић | 6. | Снежана Синђелић | 3.награда |
5. | Вук Шиљковић | 7. | Верица Брковић | 1.награда |
6. | Лука Стевановић | 7. | Верица Брковић | 2.награда |
7. | Ненад Скоковић | 8. | Верица Брковић | 1.награда |
8. | Стефан Јевтић | 8. | Верица Брковић | 2.награда |
9. | Василија Вуковић | 8. | Верица Брковић | похвала |
РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ФРАНЦУСКОГ ЈЕЗИКА
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман |
1. | Јована Станисављевић | 8-2 | Невена Жеравчић Марковић | 1.место |
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман |
1. | Јована Станисављевић | 8-2 | Невена Жеравчић Марковић | 2.место |
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман |
1. | Јована Станисављевић | 8-2 | Невена Жеравчић Марковић | учесник |
РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман | ||||
1. | Невена Цицварић | 8-5 | Дарко Ристовић |
|
||||
2. | Вук Василијевић | 8-2 | Дарко Ристовић |
|
||||
3. | Сара Негић | 8-5 | Дарко Ристовић |
|
||||
4. | Марија Јеремић | 8-2 | Дарко Ристовић |
|
||||
5. | Вања Симић | 8-2 | Дарко Ристовић |
|
||||
6. | Виктор Врачарић | 7- | Славољуб Арсовић |
|
||||
Ђорђе Гајевић | 7-4 | Дарко Ристовић |
|
|||||
8. | Јован Љујић | 7- | Славољуб Арсовић |
|
||||
9. | Лука Оташевић | 7-4 | Дарко Ристовић |
|
||||
Матија Шоловић | 7- | Славољуб Арсовић | 3.место | |||||
11. | Лазар Томановић | 7- | Славољуб Арсовић | 3.место | ||||
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман | ||||
1. | Невена Цицварић | 8-5 | Дарко Ристовић | 1.место | ||||
2. | Вук Василијевић | 8-2 | Дарко Ристовић | 2.место | ||||
3. | Виктор Врачарић | 7- | Славољуб Арсовић | 1.место | ||||
4. | Ђорђе Гајевић | 7-4 | Дарко Ристовић | 3.место | ||||
5. | Јован Љујић | 7- | Славољуб Арсовић | 3.место | ||||
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман | ||||
1. | Невена Цицварић | 8-5 | Дарко Ристовић | учесник | ||||
2. | Виктор Врачарић | 7- | Славољуб Арсовић | учесник |
РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ХЕМИЈЕ
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман |
1. | Tијана Чегањац | 7-6 | Брана Арсовић | I |
2. | Ива Илић | 7-2 | Брана Арсовић | I |
3. | Вук Шиљковић | 7-6 | Брана Арсовић | I |
4. | Лука Стевановић | 7-5 | Брана Арсовић | I |
5. | Ивана Караичић | 7-2 | Брана Арсовић | I |
6. | Ивица Жунић | 7-2 | Брана Арсовић | II |
7. | Марија Митрашиновић | 7-6 | Брана Арсовић | III |
8. | Игор Јовановић | 8-5 | Брана Арсовић | I |
9. | Филип Јевтовић | 8-3 | Брана Арсовић | I |
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман |
1. | Лука Стевановић | 7-5 | Брана Арсовић | I |
2. | Вук Шиљковић | 7-6 | Брана Арсовић | I |
3. | Тијана Чегањац | 7-6 | Брана Арсовић | I |
4. | Ива Илић | 7-2 | Брана Арсовић | I |
5. | Ивана Караичић | 7-2 | Брана Арсовић | I |
6. | Филип Јевтовић | 8-3 | Брана Арсовић | I |
7. | Игор Јовановић | 8-5 | Брана Арсовић | III |
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман |
1. | Филип Јевтовић | 8-3 | Брана Арсовић | III |
РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ИНФОРМАТИКЕ И РАЧУНАРСТВА
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман |
1. | Oгњен Илић | 6-2 | Милан Гојгић | 1.место |
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман |
1. | Oгњен Илић | 6-2 | Милан Гојгић | / |
РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ИСТОРИЈЕ
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман |
1. | Сара Марковић | V | Весна Лијескић | I |
2. | Марко Ћоровић | V | Весна Лијескић | II |
3. | Виктор Новаковић | V | Весна Лијескић | II |
4. | Димитрије Златић | V | Весна Лијескић | II |
5. | Ива Синђелић | VI | Весна Лијескић | III |
6. | Кристина Поњавић | VI | Весна Лијескић | III |
7. | Ленка Вучићевић | VI | Марија Јевтић | II |
8. | Андеа Јездић | VII | Марија Јевтић | II |
9. | Ана Николић | VII | Весна Лијескић | III |
10. | Игор Јовановић | VIII | Весна Лијескић | I |
11. | Јана Ђурић | VIII | Весна Лијескић | II |
12. | Тамара Јанковић | VIII | Весна Лијескић | II |
13. | Лука Младеновић | VIII | Весна Лијескић | II |
Филип Јевтовић | VIII | Весна Лијескић | III | |
15. | Милица Бранковић | VIII | Марија Јевтић | III |
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман |
1. | Ива Синђелић | VI | Весна Лијескић | III |
2. | Ленка Вучићевић | VI | Марија Јевтић | III |
3 | Игор Јовановић | VIII | Весна Лијескић | III |
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман |
1. | Игор Јовановић | VIII | Весна Лијескић | Учесник |
РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА КЊИЖЕВНА OЛИМПИЈАДА
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман |
1. | Данило Лазић | 8-1 | Миланка Николић Ивић | Имао директни пласман из претходне године, али се није пласирао даље, тако да у овој години нема пласман. |
МАТЕМАТИКА 3. РАЗРЕД ОПШТИНСКО 2018/2019. | ||||
Ред.бр. | УЧЕНИК | Разред | НАСТАВНИК | Ранг |
1. | Мандић Филип | 3. | Љубичић Бранка | 1. |
2. | Пенезић Милица | 3. | Љубичић Бранка | 1. |
3. | Ђуровић Василија | 3. | Симић Оливера | 1. |
4. | Парлић Адам | 3. | Михаиловић Даница | 1. |
5. | Поповић Балша | 3. | Љубичић Бранка | 2. |
6. | Радојевић Михаило | 3. | Љубичић Бранка | 2. |
7. | Грбовић Вељко | 3. | Ђуровић Драгица | 2. |
8. | Ћосовић Наталија | 3. | Ђуровић Драгица | 3. |
9. | Петковић Марјан | 3. | Ђуровић Драгица | 3. |
10. | Капларевић Дуња | 3. | Симић Оливера | 3. |
11. | Крсмановић Ивана | 3. | Симић Оливера | 3. |
12. | Ристановић Ђорђе | 3. | Љубичић Бранка | 3. |
13. | Томић Алекса | 3. | Љубичић Бранка | 3. |
14. | Шојић Маша | 3. | Љубичић Бранка | похв. |
15. | Николић Данка | 3. | Ђуровић Драгица | похв. |
16. | Стефановић Вукашин | 3. | Михаиловић Даница | похв. |
17. | Вујовић Андреј | 3. | Симић Оливера | похв. |
18. | Вукашиновић Уна | 3. | Љубичић Бранка | похв. |
19. | Удовичић Селена | 3. | Симић Оливера | похв. |
20. | Ристовић Тара | 3. | Михаиловић Даница | похв. |
МАТЕМАТИКА 4. РАЗРЕД ОПШТИНСКО 2018/2019. | ||||||||
Ред.бр. | УЧЕНИК | Разред | НАСТАВНИК | Ранг | ||||
1. | Тешовић Петар | 4. | Мојсиловић Драгана | 1. | ||||
2. | Николић Душан | 4. | Ђикановић Слађана | 1. | ||||
3. | Николић Јана | 4. | Ђикановић Слађана | 2. | ||||
4. | Маринковић Вељко | 4. | Ђикановић Слађана | 2. | ||||
5. | Ратковић Ленка | 4. | Мојсиловић Драгана | 3. | ||||
6. | Ћосовић Вељко | 4. | Мојсиловић Драгана | 3. | ||||
7. | Стокић Алекса | 4. | Максимовић Мирјана | 3. | ||||
8. | Koнатар Игор | 4. | Максимовић Мирјана | похв. | ||||
9. | Ђоковић Филип | 4. | Луковић Радмила | похв. | ||||
10. | Томић Емилија | 4. | Бучевац Љубица | похв. | ||||
11. | Mиловановић Андреа | 4. | Бучевац Љубица | похв. | ||||
12. | Васиљевић Ања | 4. | Мојсиловић Драгана | похв. | ||||
МАТЕМАТИКА 4. РАЗРЕД ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман | ||||
1. | Вељко Маринковић | 4. | 1.место |
РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА ИЗ МАТЕМАТИКЕ
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман | ||||
1 | Анастасија Гредељевић | 5 | Бојана Миливојевић | |||||
2 | Марко Ћоровић | 5 | Бојана Миливојевић | 1.место | ||||
3 | Лена Јокић | 5 | Бојана Миливојевић | |||||
4 | Сара Марковић | 5 | Бојана Миливојевић | |||||
5 | Јана Пенезић | 5 | Јелена Ђаповић | |||||
6 | Бојана Караичић | 5 | Јелена Ђаповић | |||||
7 | Нађа Милановић | 5 | Јелена Ђаповић | |||||
8 | Саво Божовић | 5 | Јелена Ђаповић | 3.место | ||||
9 | Виктор Новаковић | 5 | Јелена Ђаповић | |||||
10 | Матија Петровић | 5 | Јелена Ђаповић | |||||
11 | Михаило Бојовић | 5 | Јелена Ђаповић | |||||
12 | Матија Вукашиновић | 5 | Јелена Ђаповић | |||||
13 | Вук Павловић | 5 | Јелена Ђаповић | |||||
14 | Лазар Ђоковић | 5 | Мирјана Спасојевић-Јаковац | |||||
15 | Ивана Лемез | 5 | Мирјана Спасојевић-Јаковац | 2.место | ||||
16 | Данило Јовичић | 5 | Мирјана Спасојевић-Јаковац | |||||
17 | Мина Милошевић | 6 | Мирослав Минић | |||||
18 | Ива Синђелић | 6 | Јелена Ђаповић | 2.место | ||||
19 | Данило Вучић | 6 | Јелена Ђаповић | |||||
20 | Јана Милановић | 6 | Јелена Ђаповић | 2.место | ||||
21 | Љубица Грујичић | 6 | Јелена Ђаповић | |||||
22 | Маја Живановић | 6 | Мирјана Спасојевић-Јаковац | |||||
23 | Огњен Илић | 6 | Мирјана Спасојевић-Јаковац | |||||
24 | Ана Гудурић | 7 | Бојана Миливојевић | 3.место | ||||
25 | Андреа Јездић | 7 | Бојана Миливојевић | 3.место | ||||
26 | Реља Познановић | 7 | Бојана Миливојевић | |||||
27 | Лука Стевановић | 7 | Мирослав Минић | 3.место | ||||
28 | Огњен Пејић | 7 | Мирослав Минић | |||||
29 | Ива Мићић | 7 | Мирослав Минић | |||||
30 | Вук Шиљковић | 7 | Јелена Ђаповић | 1.место | ||||
31 | Марија Митрашиновић | 7 | Јелена Ђаповић | 3.место | ||||
32 | Тијана Чегањац | 7 | Јелена Ђаповић | 3.место | ||||
33 | Петар Јовичић | 7 | Слободанка Радовић | |||||
34 | Ненад Скоковић | 8 | Бојана Миливојевић | 3.место | ||||
35 | Василије Вуковић | 8 | Бојана Миливојевић | 3.место | ||||
36 | Филип Јевтовић | 8 | Бојана Миливојевић | |||||
37 | Игор Јовановић | 8 | Слободанка Радовић | |||||
38 | Лука Младеновић | 8 | Слободанка Радовић | |||||
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман | ||||
1 | Марко Ћоровић | 5 | Бојана Миливојевић | 3.место | ||||
2 | Саво Божовић | 5 | Јелена Ђаповић | |||||
3 | Ивана Лемез | 5 | Мирјана Спасојевић-Јаковац | |||||
4 | Јана Милановић | 6 | Јелена Ђаповић | |||||
5 | Ива Синђелић | 6 | Јелена Ђаповић | |||||
6 | Ана Гудурић | 7 | Бојана Миливојевић | |||||
7 | Андреа Јездић | 7 | Бојана Миливојевић | |||||
8 | Лука Стевановић | 7 | Мирослав Минић | 1.место | ||||
9 | Вук Шиљковић | 7 | Јелена Ђаповић | 2.место | ||||
10 | Марија Митрашиновић | 7 | Јелена Ђаповић | 3.место | ||||
11 | Тијана Чегањац | 7 | Јелена Ђаповић | |||||
12 | Ненад Скоковић | 8 | Бојана Миливојевић | 3.место | ||||
13 | Василије Вуковић | 8 | Бојана Миливојевић | |||||
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман | ||||
1 | Лука Стевановић | 7 | Мирослав Минић | 3.место |
РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА У РЕЦИТОВАЊУ
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман | ||||
1. | Милица Узуновић | 8-3 | Биљана Аксентијевић | финале | ||||
2. | Милица Чукановић | 5-2 | Биљана Аксентијевић | полуфинале | ||||
3. | Барбара Марјановић | 5-2 | Биљана Аксентијевић | полуфинале | ||||
4. | Лена Којадиновић | 3-1 | Оливера Симић | |||||
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман | ||||
1. | Милица Узуновић | 8-3 | Биљана Аксентијевић | финале | ||||
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман | ||||
1. | Милица Узуновић | 8-3 | Биљана Аксентијевић |
|
РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман |
1. | Матеја Вукашиновић | 5-4 | Наташа Трнавац Ћалдовић |
|
2. | Јана Пенезић | 5-3 | Биљана Аксентијевић |
|
3. | Теодора Арсић | 5-3 | Биљана Аксентијевић |
|
4. | Милица Чукановић | 5-2 | Биљана Аксентијевић |
|
5. | Ленка Вучићевић | 6-1 | Миланка Николић Ивић |
|
6. | Милица Станисављевић | 6-4 | Миланка Николић Ивић |
|
7. | Филип Павловић | 6-2 | Василија Миловановић |
|
8. | Ива Синђелић | 6-3 | Виолета Бурлић |
|
9. | Кристина Поњавић | 6-3 | Виолета Бурлић |
|
10. | Неда Гузијан | 6-1 | Миланка Николић Ивић |
|
11. | Јана Милановић | 6-3 | Виолета Бурлић |
|
12. | Ива Леонтијевић | 7-6 | Биљана Аксентијевић | 1.место |
13. | Тијана Чегањац | 7-6 | Биљана Аксентијевић |
|
14. | Ива Илић | 7-2 | Миланка Николић Ивић |
|
15. | Ана Николић | 7-6 | Биљана Аксентијевић |
|
16. | Ива Вучић | 8-5 | Виолета Бурлић |
|
17. | Јована Старчевић | 8-1 | Миланка Николић Ивић |
|
18. | Јована Станисавњевић | 8-2 | Биљана Аксентијевић |
|
19. | Тамара Колашинац | 8-2 | Биљана Аксентијевић |
|
20. | Теодора Милић | 8-2 | Виолета Бурлић |
|
21. | Вања Драшковић | 8-5 | Виолета Бурлић |
|
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман |
1. | Јана Пенезић | 5-3 | Биљана Аксентијевић |
|
2. | Теодора Арсић | 5-3 | Биљана Аксентијевић |
|
3. | Милица Чукановић | 5-2 | Биљана Аксентијевић |
|
4. | Ива Синђелић | 6-3 | Виолета Бурлић |
|
5. | Неда Гузијан | 6-1 | Миланка Николић Ивић |
|
6. | Јана Милановић | 6-3 | Виолета Бурлић |
|
РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ТЕХНИЧКОГ И ИНФОРМАТИЧКОГ ОБРАЗОВАЊА
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман | ||
Анастасија Гредељевић | 5-2 | Снежана Синђелић |
|
|||
Лазар Демировић | 5-2 | Снежана Синђелић | / | |||
Јанко Пејић | 5-1 | Мирјана Јованетић | / | |||
Ленка Вучићевић | 6-1 | Милан Гојгић | / | |||
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман | ||
Анастасија Гредељевић | 5-2 | Снежана Синђелић | 3.место(похвала) |
РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА „ШТА ЗНАШ О САОБРАЋАЈУ“
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман |
1. | Лука Жунић | 8-3 | Милан Гојгић | 1.место |
2. | Лазар Ђоковић | 5-5 | Милан Гојгић | 2.место |
3. | Лука Лазић | 5-5 | Милан Гојгић | / |
4. | Марко Кнежевић | 8-3 | Милан Гојгић | / |
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ | ||||
Ред.бр. | Име и презиме ученика | Разред | Име пред. наставника | Пласман |
1. | Лазар Ђоковић | 5-5 | Милан Гојгић | 3.место |
2. | Лука Жунић | 8-3 | Милан Гојгић | / |
ИЗВЕШТАЈ СА СПОРТСКИХ ТАКМИЧЕЊА
ЕКИПНИ ПЛАСМАНИ
СПОРТ | ДЕВОЈЧИЦЕ | ДЕЧАЦИ | ||
ОПШТИНСКО | ОКРУЖНО | ОПШТИНСКО | ОКРУЖНО | |
АТЛЕТИКА |
|
1.МЕСТО |
|
|
СТОНИ ТЕНИС | 1.МЕСТО | 1.МЕСТО | ||
МАЛИ ФУДБАЛ | 3.МЕСТО | 4.МЕСТО | ||
РУКОМЕТ | 1.МЕСТО | 1.МЕСТО |
|
|
ОДБОЈКА | 3.МЕСТО | 2.МЕСТО | ||
КОШАРКА | 1.МЕСТО |
|
4.МЕСТО | |
ПЛИВАЊЕ |
|
3.МЕСТО |
ПОЈЕДИНАЧНИ ПЛAСМАНИ:
Име и презиме ученика | дисциплина | пласман | |
1. | Иван Савић 85 | Стони тенис | 1.општинско |
Атлетика: 800м |
|
||
Нина Јовановић 81 | Спортска гимнастика |
|
|
3. | Јана Пенезић 53 | Спортска гимнастика |
|
4. | Нађа Милановић 53 | Спортска гимнастика |
|
5. | Немања Узуновић 53 | Пливање:50м краул |
|
6. | Лазар Јањић 53 | Пливање:50м леђно |
|
7. | Лазар Ивановић 83 | Пливање:50м краул |
|
8. | Јана Николић 45 | Пливање:50м краул |
|
9. | Јелена Крстић 72 | Пливање:50м краул |
|
10. | Ива Вучић 85 | Пливање:50м леђно |
|
11. | Тамара Колашинац 82 | Пливање:50м прсно | 1.окружно |
12. | Огњен Петронијевић 75 | Стони тенис |
|
Сара Негић 85 | Стони тенис |
|
|
14. | Теодора Вукашиновић 75 | Стони тенис |
|
15. | Ђорђе Мурић 81 | Атлетика: 100м |
|
16. | Никола Крсмановић 84 | Атлетика: 300м |
|
17. | КонстантинКарапетровић 85 | Атлетика: скок у вис |
|
18. | Марко Кнежевић 83 | Атлетика: кугла |
|
19. | Немања Грабовић 81 | Атлетика: скок у даљ |
|
20. | Анђела Станковић 85 | Атлетика: 100м |
|
21 | Мартина Лијескић 85 | Атлетика: 300м |
|
22. | Ива Жунић 73 | Атлетика: 600м |
|
23. | Кристина Старчевић 85 | Атлетика: кугла |
|
24. | Теодора Јовановић 74 | Атлетика: скок у вис |
|
25. | Вања Драшковић 85 | Атлетика: скок у даљ |
|
Наша школа је заузела 1. место у генералном пласману на општинском ниво у оквиру такмичења ОСИУРУС-А за школску 2018/2019.