ПАРЛАМЕНТАРЦИ У УЛОЗИ НАСТАВНИЦА

Поводом 8. марта – Дана жена, Ученички парламент Основне школе ,,Душан Јерковић“ Ужице традиционално већ неколико година организује акцију  у којој ученици мењају наставнице, учитељице, стручне сараднице и све раднице школе. Ученици су се нашли у улози наставница и учитељица, библиотекара, педагога, психолога, логопеда, секретара, благајнице, као и помоћног особља и васпитачица у предшколским групама.

На тај начин обележили су овај празник, а све у циљу боље комуникације, међусобног уважавања и поштовања, као и стварања пријатне атмосфере у школи. Оваква активност сваке школске године изазива опште одобравање ученика, који у великом броју желе да се нађу у улози запослених у школи и одмене их на један дан у свакодневном послу.

IMG_1007 IMG_1005 IMG_1011 IMG_1038 IMG_1046 IMG_1041 IMG_1050  IMG_1043

IMG_1054 IMG_1053 IMG_1057 IMG_1018