Поносни смо на њих

Наша школа је поносна на све ученике, али се посебно захваљујемо нашим ученицима који на најлепши начин презентују стечено знање, одговорност и труд  својим постигнућима на општинским такмичењима.

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

  1. РАЗРЕД
РЕД.БР. ИМЕ И ПРЕЗИМЕ БР.ПОЕНА НАСТАВНИК ПЛАСМАН
1. Милица Јовичић 85 Наташа Аћимовић ДРУГО М.
2. Михаило Миловановић 81 Наташа Аћимовић ДРУГО М.
3. Лазар Рајевац 79 Деса Богићевић ТРЕЋЕ М.
4. Милица Митровић 77 Наташа Аћимовић ТРЕЋЕ М.
5. Димитрије Павићевић 75 Наташа Аћимовић ТРЕЋЕ М.
6. Валентина Николић 71 Деса Богићевић ТРЕЋЕ М.
  1. РАЗРЕД
РЕД.БР. ИМЕ И ПРЕЗИМЕ БР.ПОЕНА НАСТАВНИК ПЛАСМАН
1. Ања Росић 87 Јована Матијевић ДРУГО М.
2. Филип Кузељевић 87 Деса Богићевић ДРУГО М.
3. Вукашин Скоковић 85 Наташа Аћимовић ДРУГО М.
4. Урош Чолић 71 Наташа Аћимовић ТРЕЋЕ М.
  1. РАЗРЕД
РЕД.БР. ИМЕ И ПРЕЗИМЕ БР.ПОЕНА НАСТАВНИК ПЛАСМАН
1. Софија Брзаковић 96 Наташа Аћимовић ПРВО М.
2. Теодора Павловић 96 Наташа Аћимовић ПРВО М.
3. Ана Жунић 89 Наташа Аћимовић ДРУГО М.
4. Катарина Милошевић 87 Наташа Аћимовић ДРУГО М.
5. Матија Танасковић 74 Наташа Аћимовић ТРЕЋЕ М.
  1. РАЗРЕД
РЕД.БР. ИМЕ И ПРЕЗИМЕ БР.ПОЕНА НАСТАВНИК ПЛАСМАН
1. Јелена Шопаловић 92 Наташа Аћимовић ПРВО М.
2. Тамара Мојсиловић 91 Деса Богићевић ПРВО М.
3. Александра Николић 91 Деса Богићевић ПРВО М.
4. Милош Поповић 81 Наташа Аћимовић ДРУГО М.
5. Татјана Радивојевић 74 Наташа Аћимовић ТРЕЋЕ М.
6. Милош Стопић 72 Наташа Аћимовић ТРЕЋЕ М.

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

  1. РАЗРЕД
РЕД.БР. ИМЕ И ПРЕЗИМЕ БР.ПОЕНА НАСТАВНИК ПЛАСМАН
1. Никола Аранђеловић 32 Надежда Вукић ТРЕЋЕ М.

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ 

  1. РАЗРЕД
РЕД.БР. ИМЕ И ПРЕЗИМЕ БР.ПОЕНА НАСТАВНИК ПЛАСМАН
1. Марко Чанчаревић 78 Данка Милићевић Тасић ПРВО М.
2. Ива Кнежевић 64 Мирославка Главинић ДРУГО М.
3. Петра Симић 43 Мирославка Главинић похвала
4. Петар Крстовић 40 Мирославка Главинић похвала
  1. РАЗРЕД
РЕД.БР. ИМЕ И ПРЕЗИМЕ БР.ПОЕНА НАСТАВНИК ПЛАСМАН
1. Марко Шојић 46 Мирославка Главинић ТРЕЋЕ М.
2. Анастасија Бојовић 37 Верица Брковић похвала
3. Страхиња Ристовић 31 Мирославка Главинић похвала
  1. РАЗРЕД
РЕД.БР. ИМЕ И ПРЕЗИМЕ БР.ПОЕНА НАСТАВНИК ПЛАСМАН
1. Милош Поповић 24 Данка Милићевић Тасић похвала

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ХЕМИЈЕ 

  1. РАЗРЕД
РЕД.БР. ИМЕ И ПРЕЗИМЕ БР.ПОЕНА НАСТАВНИК ПЛАСМАН
1. Анастасија Бојовић 95,30 Брана Арсовић 1.место
2. Страхиња Ристовић 89,60 Брана Арсовић 2.место
3. Јана Станојевић 85,90 Брана Арсовић 2.место
4. Ана Жунић 85,40 Брана Арсовић 2.место
5. Софија Брзаковић 84,90 Брана Арсовић 2.место
6. Романа Карапанџић 82,80 Брана Арсовић 2.место
7. Магдалена Марјановић 79,20 Брана Арсовић 3.место
  1. РАЗРЕД
РЕД.БР. ИМЕ И ПРЕЗИМЕ БР.ПОЕНА НАСТАВНИК ПЛАСМАН
1. Игор Топаловић 94,00 Брана Арсовић 1.место
2. Павле Ђурић 75,00 Брана Арсовић 3.место

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ

  1. РАЗРЕД
РЕД.БР. ИМЕ И ПРЕЗИМЕ БР.ПОЕНА НАСТАВНИК ПЛАСМАН
1. Ђурић Бранислав 38 Весна Лијескић ПРВО М.
2. Милош Поповић 33,5 Весна Лијескић ТРЕЋЕ М.
3. Милош Стојадиновић 32 Весна Лијескић ТРЕЋЕ М.
  1. РАЗРЕД
РЕД.БР. ИМЕ И ПРЕЗИМЕ БР.ПОЕНА НАСТАВНИК ПЛАСМАН
1. Петар Богдановић 39 Весна Лијескић ТРЕЋЕ М.
  1. РАЗРЕД
РЕД.БР. ИМЕ И ПРЕЗИМЕ БР.ПОЕНА НАСТАВНИК ПЛАСМАН
1. Милена Аћимовић 48,5 Весна Лијескић ПРВО М.
2. Илија Видаковић 41 Весна Лијескић ТРЕЋЕ М.
3. Никола Марковић 41 Весна Лијескић ТРЕЋЕ М.
4. Филип Стојадиновић 40,5 Марија Јевтић ТРЕЋЕ М.

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ 3. И 4. РАЗРЕД

  1. РАЗРЕД
РЕД.БР. ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧИТЕЉ ПЛАСМАН
1. Вук Шиљковић Драгица Ђуровић ПРВО М.
2. Ана Гудурић Бранка љубичић ПРВО М.
3. Лука Стевановић Оливера Симић ПРВО М.
4. Ана Николић Драгица Ђуровић ДРУГО М.
5. Реља Познановић Бранка Љубичић ТРЕЋЕ М.
6. Арсен Павић Драгица Ђуровић ТРЕЋЕ М.
7. Ива Илић Даница Михаиловић ТРЕЋЕ М.
  1. РАЗРЕД
РЕД.БР. ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧИТЕЉ ПЛАСМАН
1. Стефан Јефтић Љубица Бучевац ПРВО М.
2. Василије Вуковић Љубица Бучевац ДРУГО М.
3. Урош Ћосић Драгана Мојсиловић ДРУГО М.
4. Игор Јовановић Слађана Ђикановић ДРУГО М.
5. Јована Старчевић Миломирка Шпијуновић ДРУГО М.
6. Тамара Перишић Драгана Мојсиловић ДРУГО М.
7. Софија Петровић Радмила Луковић ДРУГО М.
8. Милица Бојовић Слађана Ђикановић ДРУГО М.
9. Теодора Милић Слађана Ђикановић ДРУГО М.
10. Ненад Скоковић Љубица Бучевац ДРУГО М.
11. Милица Павловић Миломирка Шпијуновић ДРУГО М.
12. Димитрије Симић Радмила Луковић ТРЕЋЕ М.

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

  1. РАЗРЕД
РЕД.БР. ИМЕ И ПРЕЗИМЕ БР.ПОЕНА НАСТАВНИК ПЛАСМАН
1. Јована Чегањац 18 Данијела Кнежевић ПРВО М.
2. Урош Топаловић 18 Данијела Кнежевић ПРВО М.
3. Невена Радовић 17 Зорана Трмчић ДРУГО М.
4. Милица Станојевић 16 Данијела Кнежевић ТРЕЋЕ М.
  1. РАЗРЕД
РЕД.БР. ИМЕ И ПРЕЗИМЕ БР.ПОЕНА НАСТАВНИК ПЛАСМАН
1. Теодора Павловић 17 Ивана Чукановић ПРВО М.
2. Анастасија Бојовић 16 Миланка Николић Ивић ДРУГО М.
  1. РАЗРЕД
РЕД.БР. ИМЕ И ПРЕЗИМЕ БР.ПОЕНА НАСТАВНИК ПЛАСМАН
1. Сара Русовић 19 Миланка Николић Ивић ПРВО М.
2. Милош Поповић 18 Виолета Бурлић ДРУГО М.
3. Александра Николић 17 Миланка Николић Ивић ДРУГО М.
4. Игор Топаловић 17 Зорана Трмчић ДРУГО М.
5. Павле Ђурић 16 Миланка Николић Ивић ТРЕЋЕ М.

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ТИО

  1. РАЗРЕД
РЕД.БР. ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ДИСЦИПЛИНА НАСТАВНИК ПЛАСМАН
1. Дуња Игњатовић Архитектура и грађевинарство Мирјана Јованетић ПРВО М.
  1. РАЗРЕД
РЕД.БР. ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ДИСЦИПЛИНА НАСТАВНИК ПЛАСМАН
1. Душан Максимовић бродомоделарство Мирјана Јованетић ПРВО М.

 

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>