Све смо ближи упису у средњу школу

Чланови Тима за професионалну оријентацију реализовали су у другом полугодишту планиране активности са ученицима у вези са избором образовних профила средњих школа. Одељењске старешине су реализовали планиране садржаје на ЧОС-у, психолог је са ученицима осмог разреда радила Тест професионалних интересовања, а чланови Тима Ксенија Костић и Снежана Синђелић реализовале су активности на часовима својих предмета. Ученици 8-4 Андрија Маринковић, Невена Станојевић и Јана Рајевац направили су пано на енглеском и српском језику у вези са занимањима. Ученици одељења 8-1 Александра Павловић, Ива Пуцаревић, Алекса Курћубић, Павле Колџић и Никола Дамљановић урадили су на часовима Технике и технологије презентацију која се односи на образовне профиле ужичких средњих школа.
Александра Савић, координатор Тима за професионалну оријентацију

Презентацију ПРОФЕСИОНАЛНА ОРЈЕНТАЦИЈА можете погледати ОВДЕ