„Борба против дискриминације у образовном систему“ обука

У оквиру пројекта „Борба против дискриминације у образовном систему“ Ужичког центра за права детета у петак 3. априла 2015. реализовали смо другу по реду обуку са циљем да обучимо и подржамо наше ученике да делују као промотери толеранције , недискриминације и ненасиља у школи.  Учествовало је 26 ученика шестог разреда, који су у радној и пријатној  атмосфери показали одлично знање и интересовање за теме дечијих права, толеранције недискиминације ненасиља. Након завршеног циклуса обука реализоваће се акције са циљем промоције толеранције и недискриминације..

nji 143 nji 125 nji 126 nji 128 nji 129 nji 130 nji 132 nji 133 nji 134 nji 135 nji 141 nji 142