ДАРОВИТИ УСПЕШНИ УЧЕНИЦИ

Учитељско друштво града Ужица поводом 20 година од оснивања расписало је:

• литерарни конкурс у категорији од I до IV разреда на тему „Моја учитељица/учитељ“
  • ликовни конкурс у категорији од припремног предшколског програма до IV разреда на истоимену тему

Друштво учитеља такође је организовало такмичење у изражајном читању „Читај срцем“ за ученике  III, IV и V разреда.

Награђеним и похваљеним ученицима додељене су награде, похвалнице и чланске карте Народне библиотеке Ужице на прослави друштва која је уприличена 17. априла 2015. године на Учитељском факултету у Ужицу.

Ученици ОШ „Душан Јерковић“ узели су учешће у свим активностима и остварили запажене резултате. Освојили су 15 диплома и 12 похвалница, што говори о мотивисаним, успешним ученицима, њиховом изузетном креативном потенцијалу и залагању. Честитамо ученицима и њиховим учитељима!

IMG_1337 IMG_1324 IMG_1326 IMG_1335

Д. Ђуровић, М.Р. Пејовић