Сјајан успех наших ученика!

Честитамо на сјајном успеху

Игору Топаловићу ученику 8/3 на освојеном 1. месту на Републичком такмичењу из хемије, и наставници Брани Арсовић.

Анастасији Бојовић, 7/2, на освојеном 3. месту на Републичком такмичењу из српског језика и наставници Миланки Николић Ивић.

Теодори Павловић, ученици 7 разреда  на освојеном 4. месту на Републичком такмичењу из српског језика и наставници Ивани Чукановић и

Тамари Мојсиловић, ученици 8 разреда  на освојеном 5. месту на Републичком такмичењу из српског језика и наставници Миланки Николић Ивић.

IMG_20150523_171222 IMG_20150523_171219