НАШИ БУДУЋИ СРЕДЊОШКОЛЦИ

Поводом завршетка VIII разреда осмаци Основне школе ,,Душан Јерковић“ у Ужицу свакога последњег дана школске године обуку веома занимљиве и разнолике мајице.

Заједно са својим одељењским старешинама осмислили су слогане за своја одељења и поносно их носили 29. маја 2015. године. Мајице су стекле велику  популарност међу млађим ученицима, баш због веома интересантних садржаја.

Нама, наравно, остаје да са нестрпљењем очекујемо још разних боја и занимљивијих слогана на  мајицама наших будућих осмака.

Желели бисмо да честитамо свим осмацима на постигнутим успесима током досадашњег школовања.

Велики аплауз за овогодишње вуковце, а највећи за ђака генерације, Игора Топаловића!

Све најбоље!

Вуковци на које смо поносни:

Бранислав Ђурић

Ивана Младеновић

Драгица Симеуновић

Дуња  Христовски

IMG_1690 IMG_1678 IMG_1679 IMG_1680 IMG_1681 IMG_1682 IMG_1683 IMG_1684 IMG_1685 IMG_1686 IMG_1687 IMG_1689