Крв живот значи

Поводом наградног конкурса „Крв живот значи“  који је организовао, Црвени крст Ужице је оценио најуспешније радове и то су ученици наше школе:

У категорији од 1. до 4. разреда за најбољи ликовни рад награђена је  Нађа Јанковић 1/5, а у категорији од 5. до 8. разреда  за најбољи  ликовни рад награђена је Ана  Секулић 8/3.

За постигнуте резултате сви ученици су примили дипломе и награде на свечаном пријему за Дан Црвеног крста, 8 маја 2015. године.

Честитамо нашој првакињи и осмакињи и желимо им још пуно успеха, а нарочито за промоцију хуманих вредности и волонтеризма.

clip_image002

Mирјана Радовановић Пејовић