Представа „Инклузивна учионица„

Ужички центар за права детета у оквиру пројекта

mreza-podrske-inkluzivnom-obrazovanju

„Мрежа пријатеља инклузивног образовања“  реализовaће  18. марта 2016. год.у наставничкој канцеларији  наше школе представу „Инклузивна учионица“. Представу ће реализовати средњошколци, сарадници Ужичког центра за права детета. Представа је у виду форум театра, драмског облика који омогућује интеракцију са публиком и скреће пажњу на потешкоће са којима се суочавају деца којој је потребна додатна подршка.

Позивамо све наше заинтересоване ученике и наставнике да дођу и укључе се у представу и допринесу да се ток представе промени, како би показали да се може реаговати на другачији начин, пружањем подршке и прихватањем ученика којима је потребна додатна подршка.

Представа почиње у 19 часова