ПОБЕДНИЦЕ ФИНАЛА У РЕЦИТОВАЊУ ОПШТИНСКИ НИВО

На 46. Градској смотри рецитатора, коју је организовао Градски културни центар и која је одржана у17.3.2016.год у сали Градске скупштине, од осамнаесторо деце у финалу, наше ученице Лена Јокић2/2 Милица Чукановић2/2 прошле су на   Окружно такмичење у    млађој категорији, од првог до четвртог разреда.

Милица Чукановић из ОШ „Душан Јерковић“ рецитовала је „Стонога у трговини“ од Луке Паљетак, а са њом је припрему радила Надежда Поповић.

Њена вршњакиња Лена Јокић, из исте школе и истог инструктора, рецитовала је „Луди дан“ од Звонимира Балога.

Велике похвале за успех  наших  драгих  ученице и вредну учитељицу Надежду Поповић која је била у улози инструктора ових девојчица.

pesnice naroda mog pesnice nar mog 2