УПИС УЧЕНИКА У ПРВИ РАЗРЕД И У ПРЕДШКОЛСКИ ПРИПРЕМНИ ПРОГРАМ

pevac

Поштовани родитељи/старатељи

images (4) вршиће се  од  1. априла до 31.маја 2016. године. Родитељи су дужни да упишу своју децу у основну школу уколико она имају најмање шест и по и највише седам и по година, на почетку школске године.Школску 2016/2017 годину уписују ученици рођени у периоду од 01.03.2009 до 28.02.2010. године. Уписна процедура обављаће  се у складу са свим законима Републике Србије који обухватају овај процес. Документа која се подносе за упис у први разред:

Извод из матичне књиге рођених ;

- Потврда лекара да  је дете способно за редовну  наставу ;

-  Уверење о пребивалишту;

- Уверење о завршеном припремном предшколском програму ( добија се у вртићу или у  школи и може се накнадно доставити).

upis_prvaka

Упис деце у  припремни предшколски програм вршиће се  од  1. априла до 31.августа 201године.

Документа која се подносе за упис у припремни предшколски програм:

–  Извод из матичне књиге рођених ;

–  Потврда лекара да  је дете способно за редовну  наставу ;

–  Уверење о пребивалишту

СВИМ   БУДУЋИМ   ПРВАЦИМА И ПРЕДШКОЛЦИМА ЖЕЛИМО      СРЕЋАН   ПОЧЕТАК И   ПУНО   УСПЕХА!

images (2)inkluzija