Изузетан успех наших ученика на школској Олимпијади

У суботу 14. маја у Врању на школској Олимпијади, нашу школу су  представљала два такмичара .Наступали су Лидија Тмрчић и Василије Негић, .

Најбољи резултат остварио је Василије Негић, који је победивши четири меча, освојио златну медаљу у конкуренцији ВИИ и ВИИИ разреда до 63 кг. Поред титуле најбољег такмичара у својој категорији, Василије је и носилац Вукове дипломе.

Лидија Трмчић у конкуренцији В и ВИ разред, после две победе, неправедно је поражена у полуфиналу, а у борби за треће место изгубила је од такмичарке из Ниша.

Честитамо на изузетном успеху.