ВУКОВЦИ, ПОСЕБНЕ ДИПЛОМЕ, РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ 2015/16.

Резултат слика за vukove diplome

 

8-1

ВУКОВЦИ:

 

  1. Тања Алексић
  2. Јелисавета Милановић
  3. Василије Негић
  4. Марко Шојић

 

 

 

 

ПОСЕБНЕ ДИПЛОМЕ:

Ред.број Име и презиме ученика Предмет
1. Тања Алексић српски језик, биологија, математика
2. Јелисавета Милановић математика, српски језик
3. Василије Негић математика, физика, спортска олимпијада за ученике РС
4. Марко Шојић математика, српски језик, физика

 

РАНГ НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ:

Име и презиме ученика Предмет Место (ранг)

 

ОДЕЉЕЊСКИ СТАРЕШИНА

Марина Јевтић

 

 

 

 

ВУКОВЦИ,  ПОСЕБНЕ ДИПЛОМЕ,  РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ  2015/16.

8-2

ВУКОВЦИ:

  1. Анастасија Бојовић
  2. Марко Стефановић
  3. Јана Станојевић

 

ПОСЕБНЕ ДИПЛОМЕ:

Ред.број Име и презиме ученика Предмет
1. Марко Стефановић  историја
2. Нина Цицварић географија
3. Јана Станојевић хемија
4. Анастасија Бојовић српски језик, математика, физика, хемија, биологија, техничко и информатичко образовање

 

 

РАНГ НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ:

Име и презиме ученика Предмет Место (ранг)

 

ОДЕЉЕЊСКИ СТАРЕШИНА

Деса Богићевиć

 

 

ВУКОВЦИ,  ПОСЕБНЕ ДИПЛОМЕ,  РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ  2015/16.

8-3

ВУКОВЦИ:

 

  1. Магдалена Максимовић

 

ПОСЕБНЕ ДИПЛОМЕ:

Ред.број Име и презиме ученика Предмет
1. Петар Богдановић географија, историја
2. Мартин Познановић техничко и информатичко образовање, географија
3. Магдалена Максимовић српски језик, хемија, биологија, историја
4. Никола Добрисављевић српски језик, географија, историја
5. Урош Радибратовић математика
6.
7.

 

РАНГ НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ:

Име и презиме ученика Предмет Место (ранг)

 

 

ОДЕЉЕЊСКИ СТАРЕШИНА

Ивана Чукановић

 

ВУКОВЦИ,  ПОСЕБНЕ ДИПЛОМЕ,  РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ  2015/16.

8-4

ВУКОВЦИ:

  1. Софија Брзаковић
  2. Ана Жунић

ПОСЕБНЕ ДИПЛОМЕ:

Ред.број Име и презиме ученика Предмет
1. Софија Брзаковић билогија, хемија, енглески језик
2. Ана Жунић биологија, хемија, математика
3. Катарина Јовановић географија
4. Јелена Обућина енглески језик

 

РАНГ НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ:

Име и презиме ученика Предмет Место (ранг)

 

 

ОДЕЉЕЊСКИ СТАРЕШИНА

Јелена Благојевић

 

ВУКОВЦИ,  ПОСЕБНЕ ДИПЛОМЕ,  РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ  2015/16.

8-5

ВУКОВЦИ:

  1. Катарина Милошевић
  2. Теодора Павловић

ПОСЕБНЕ ДИПЛОМЕ:

Ред.број Име и презиме ученика Предмет
1. Александар Анђић географија
2. Владана Жунић биологија
3. Богдан Јоковић географија
4. Катарина Милошевић биологија, српски, техничко и информатичко образовање
5. Теодора Павловић биологија, српски језик и математика
6. Лазар Смиљанић историја
7. Матија Танасковић биологија, историја

 

РАНГ НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ:

Име и презиме ученика Предмет Место (ранг)

ОДЕЉЕЊСКИ СТАРЕШИНА Јелена Недић

 

ВУКОВЦИ,  ПОСЕБНЕ ДИПЛОМЕ,  РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ  2015/16.

8-6

ВУКОВЦИ:

  1. Анита Павловић
  2. Романа Карапанџић
  3. Теодора Мајкић
  4. Страхиња Ристовић

ПОСЕБНЕ ДИПЛОМЕ:

Ред.број Име и презиме ученика Предмет
1. Анита Павловић физичко васпитање (стони тенис и атлетика)
2. Романа Карапанџић хемија
3. Страхиња Ристовић математика, хемија
4. Теодора Мајкић биологија
5. Петар Гавовић енглески језик, биологија
Кристина Обреновић биологија, ликовна култура
7. Марија Милосављевић ликовна култура

РАНГ НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ:

Име и презиме ученика Предмет Место (ранг)

ОДЕЉЕЊСКИ СТАРЕШИНА

Дaнијела Кнежевић

В.д. директора школе

Мирјана Максимовић

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>