Спортска недеља

Sportska nedelje je održana od 03.11 do 05.11.2014.godine.

Peti razred se takmičio u štafetnoj igri sa palicom. Učenici su trčali sa palicom u ruci do postavljene prepreke, obilazili je i najbrže sto mogu vraćali se nazad da predaju palicu prvom sledećem u koloni.

Prvo mesto dele učenici V3 i V6.

Treće mesto-V5

Četvrto mesto-V2

Peto mesto-V1

Šesto mesto-V4

Šesti razred se takmičio u štafetnoj igri sa rukometnom loptom. Učenici su vodili loptu do postavljene prepreke, obilazili je, hvatali loptu i najbrže što mogu vraćali se nazad da predaju loptu prvom sledećem u koloni.

Prvo mesto-VI5

Drugo mesto dele-VI3 i VI1

Četvrto mesto-VI6

Peto mesto-VI4

Šesto mesto-VI2

Sedmi razred se takmičio u štafetnoj igri sa košarkaškom loptom. Učenici su vodili loptu izmedju 4 prepreke cik-cak,obilazili je, hvatali loptu i najbrže što mogu nazad da je predaju prvom sledećem u koloni.

Prvo mesto-VII3

Drugo mesto-VII6

Treće mesto-VII1

Četvrto mesto-VII2

Peto i šesto mesto zauzimaju odeljenja VII4 i VII5 JER NISU NI IZAŠLI NA TAKMIČENJE.

Osmi razred se takmičio u istoj štafetnoj igri kao i sedmi s tim što su oni posle poslednje prepreke išli na koš iz dvokoraka.Nakon šuta su hvatali loptu i trčali nazad da je predaju prvom sledećem u koloni,

Prvo mesto-VIII1

Drugo mesto-VIII3

Treće mesto-VIII5

Četvrto mesto-VIII2

Peto mesto-VIII4

Šesto mesto-VIII6

Aktiv nastavnika fizičkog vaspitanja je veoma zadovoljan sa održanom sportskom nedeljom u našoj školi.

DSCF4497 DSCF4495 DSCF4496

prof. fizičkog vaspitanja Ana Irkić