Преостало 9.270 слободних места у школама за други уписни круг

Према подацима Министарства просвете, науке и технолошког развоја, за други уписни круг, за све оне ученике који нису распоређени у првом уписном кругу, остало је укупно 9. 270 слободних места, од тога у четворогодишњим школама 5.744, а у трогодишњим 3.526 слободних места.

Након објављивања распореда за упис ученика у средњу школу, од укупно 66.575 ученика, њих 1.732 је остало нераспоређено, од тога 517 у Београду.

Упис ученика у средњу школу у првом уписном кругу је у уторак и среду, 5. и 6. јула 2016. године.

На сајту www.upis.mpn.gov.rs су објављена и преостала слободна места у школама за упис ученика у другом кругу.

Предаја и попуњавање листе жеља, у другом уписном кругу, кругу је сутра, 5. јула 2016. године у матичним школа