ЈАВНИ ЧАС О БЕЗБЕДНОСТИ У САОБРАЋАЈУ

13.10.2016.
У сврху обележавања Дана града, у хали Велики парк организован је јавни час о безбедности у саобраћају под називом Пажљивко.

IMG_6902 IMG_6903 IMG_6904 IMG_6905 IMG_6906 IMG_6907 IMG_6910 IMG_6911 IMG_6912

Догађај је реализовала Агенција за безнедност саобраћаја, у сарадњи са управом Града Ужица, Савезом за безбедност у саобраћају Ужице, Средња саобраћајна школа и Ауто Мото Савез Ужице.
Јавни час подељен је у две активности, први део намењен најмлађим ученицима где су најмлађи ученици наше школе ,
присуствовали представи   Пажљивко, са намером, да им се скрене пажња на понашање на пешачком прелазу.