ДАНАС САМ ЈА ТВОЈ СТОМАТОЛОГ

Недеља здравља уста и зуба је традиционална манифестација коју спроводе Институт за јавно здравље Србије Др Милан -Јовановић -Батут, Министарство здравља РСрбије и Клиника за дечју и превентивну стоматологију Стоматолошког факултета у Београду.

Picture 108Picture 107

Picture 106Picture 105

Picture 104

Picture 103Picture 102Picture 101

Picture 099Picture 098Picture 097Picture 096

Циљ манифеставије је унапређење здравља одраслих .Од 12-18.маја 2016.године.ученици трећег  и првог разреда школе „Душан Јерковић“ спроводили су здравствено -васпитне активности у стоматолошкој ординацији школе .

Ученици су изузетно озбиљно и квалитетно одрадили постављене задатке.Ангажованост наставника и ученика обавезује нас на континуитет и проширење оваквих и сличних активности.

Др Гордана Капларевић