Besplatna online pripremna nastava

Mala-matura.com je projekat besplatne online pripremne nastave za završni ispit, gde se kroz niz online kurseva iz srpskog jezika i matematike, kao i priprema za kombinovani test, pomaže učenicima osnovnih škola da savladaju kompletno gradivo potrebno za polaganje završnog ispita.

Projekat je nastao pod pokroviteljstvom Srednje škole za informacione tehnologije ITHS i Visoke škole strukovnih studija za informacione tehnologije ITS, akreditovanih od strane Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Republike Srbije. Ideja ovog projekta je da se svim osnovcima koje očekuje upis u srednje škole i gimnazije omogući potpuno besplatna i visokokvalitetna pripremna nastava.