IV Фестивал дечијих позоришних представа

У периоду од 5. до 7. априла 2017. године у Београду  одржан је по четврти пут Фестивал позоришних представа које су осмишљене у оквиру програма “Промоција хуманих вредности”, а у реализацији  Црвеног крста .

На овом фестивалу учествовало је и такмичило се 26 организација Црвеног крста из целе Србије.

Екипа Црвеног крста Ужице  наступила је са представом „За доброту сваки дан је добар дан“ и освојила друго место. Ова успешна позоришна трупа сачињена је углавном од ученика четвртог разреда ОШ“Душан Јерковић“:

1. Огњен Јакшић 4-5, ОШ“Душан Јерковић“
  2. Љубица Грујичић 4-5, ОШ“Душан Јерковић“
  3. Теодора Чабаркапа 4-5, ОШ“Душан Јерковић“
  4. Матеја Николић 4-5, ОШ“Душан Јерковић“
  5. Антонина Драговић 4-5, ОШ“Душан Јерковић“
  6. Лазар Ерић , ОШ“Нада Матић“,

а припремале су их Марија Булић и Дијана Булић.

Наши млади  глумци  награђени су десетодневним летовањем у Баошићу.

Представа „За доброту сваки дан је добар дан“  у наредном периоду биће приказана свим ужичким основцима, ученицима трећег и четвртог разреда у циљу промоције хуманих вредности.

IMG_5080 IMG_5082 IMG_5091 IMG_5094 IMG_5096 IMG_5109