ДЕЦА ШКОЛИ

Ученици III разреда ОШ ,,Душан Јерковић“ приредили су 31.3.2017. године, заједно са својим учитељима, продајну изложбу својих ликовних радова у унутрашњем дворишту школе под називом ,,Деца школи“. Ученици су на часовима ликовне културе марљиво стварали радове, сами су осмислили и направили позивнице, поставили изложбу и били ,,продавци“својих рукотворина.

Ово је само једна у низу хуманитарних акција које су ови ученици успешно реализовали. Посебну захвалност упућују родитељима без чије помоћи и подршке све ово не би било могуће остварити. Сви родитељи су се одазвали позиву, а присутан је био и велики број гостију. За врло кратко време, након отварања изложбе, сви радови ученика били су распродати. Од прикупљеног новца биће купљена најнеопходнија средства за школу.

Божана Јеверичић, Ана Дуковић