Лето без бриге проведи крај књиге

Предлози за писање читалачког дневника

Чланови Библиотечке секције и библиотекари наше школе припремили су за све ученике предлоге како и шта писати у читалачком дневнику.

Позивамо све да учествују на конкурсу Друштва школских библиотекара Србије „Лето без бриге проведи крај књиге“ који је расписан са циљем да мотивише ученике да читају и бележе своје импресије о прочитаној књизи.

IMG_1106 IMG_1108 IMG_1110

Jedno mišljenje na „Лето без бриге проведи крај књиге

1. Preporucujem svim generacijama da procitaju knjigu“Tako mi je pricao Budimir“Koju je napisala Nikoleta Novak.Moje ime je Andrea Bozovic,ja sam ucenica treceg razreda,odeljenje 4,u skoli Oš“Dusan Jerkovic Uzice“,kod uciteljice Radmile Luković.