„Градимо мостове међу генерацијама“

Центар за социјални рад Ужице у месецу октобру обележио је Дечју недељу и месец посвећен старијим лицима. Поводом тога, расписан је конкурс за литерарне радове за ученике од 5. до 8. разреда основних школа, као и за ученике средњих школа, на тему „Градимо мостове међу генерацијама“.  Конкурс је трајао до 25. 10. 2017. године, а проглашење најбољих радова било је 30. 10. 2017. године на свечаности одржаној у Центру за социјални рад.  Ученици наше школе и овог пута су учествовали и остварили запажене резултате. Ученице петог разреда Антонина Драговић и Теодора Чабаркапа освојиле су  1. место, а Надица Митровић, такође ученица петог разреда, освојила је треће место. Осим њих, још десеторо ученика наше школе послало је своје радове, који су похваљени.