foto_(27)

Дечији културни центар Београд расписао је трећи конкурс „Смешна прича“ на коме су учествовали ученици 2/3 наше школе.

У категорији „Најкраћа смешна прича“ од 1. до 4. разреда наша Маша Шојић  2/3 ( ОШ „Душан Јерковић“ Ужице, ментор Бранка Љубичић) освојила је III место. Честитамо!

Провела је дан међу најбољима на овом конкурсу, присуствовала завршној свечаности и додели награда у Дечјем културном центру 22.јануара 2017. Председник жирија, популарни писац Слободан Станишић, честитао је победницима конкурса и доделио им дипломе и књиге.