Наш весели 100. дан школе

Наши четвртаци обележили су и ове школске године 100. дан школе у игри, весељу и забави. Са својим учитељицама организовали су приредбу и такмичење у играма спретности и брзине. Ученици су израдили круне и наочаре које су носили на 100. дан школе, урадили су и 100 вежби. На разредном литерарном конкурсу „Да имам 100 златника“, жири школских библиотекарки изабрао је рад Бојане Караичић IV-3 за најбољи, који су сви поздравили аплаузом.

Сви су се трудили да проведу весео и леп дан, пун активности.  И добро су се забавили. Нису ни приметили колико тога су, кроз игру, научили.