Наде наше школе

Поводом Светског дана вода, који се обележава 22. марта, ЈКП ,,Водовод“ Ужице у сарадњи са Регионалним центром за професионални развој запослених у образовању Ужице, расписао је литерарни и ликовни конкурс за ученике основних школа ,,Вода нас опомиње“ за 2018. годину. Тема конкурса била је промоција очувања чисте и здраве пијаће воде.

Трећа награда на литерарном конкурсу припала је Ани Живадиновић II 5 .

Изабрана су и најбоља млада пера на књижевном конкурсу за основце и средњошколце сусрета „Гордана Брајовић“. Више од 400 ђачких радова из 73 основне и 23 средње школе из Србије и БиХ стигло је на овогодишњи 21. конкурс Књижевних сусрета „Гордана Брајовић“ у Алексинцу . Књижевни сусрети одржаће се од 23. до 27. априла у Алексинцу када ће бити уручена признања најуспешнијим младим писцима, а међу њима је и Милица Чукановић, која се пласирала и на окружно такмичење у рецитовању, које ће се одржати 19. Априла у Косјерићу.

За прозни састав наша Милици Чукановић IV 2 освојила је треће место, а тема је била „Џеп за успомене”.

Честитамо на великим успесима!