Пројекат „Моје тело“

Желећи да сви ученици активно усвоје знање о људском телу учитељице Божана Јеверичић и Надежда Поповић реализовале су пројекат „Људско тело“.Изабрани ученици  детаљно су  проучили и приказали систем рада људског тела.Израдили су моделе,забележили занимљивости на којима су самостално радили.Планиране активности реализоване су 23.3.2018. године. Ученици, који су радили на пројекту,резултате свог рада приказали су свим ученицима четвртог разреда.Сваки од осам парова ученика је приказао систем органа људског тела који је одабрао да проучава,а на моделу су приказали како тај систем органа функционише и прочитали занимљивости везане за тај систем органа.Пар који је презентовао систем органа за крвоток  приказао је кратки филм како ради срце.Ученици су били активни,стрпљиви и истрајни у довођењу пројекта до његове реализације,а и развијали су вештине говорништва.Сви четвртаци су били одушевљени новим начином учења.