ДАН ДИПЛОМА

ДАН ДИПЛОМА одржаће се у четвртак, 7. јуна 2018.год. у 12.30 часова у наставничкој канцеларији

Молимо носиоце Вукове и посебних диплома и учеснике републичких такмичења да дођу са својим родитељима и присуствују Дану  диплома када ће им бити уручене дипломе и награде, kao и ученике 4 – 7. разреда учеснике републичких такмичења да дођу са својим родитељима и присуствују Дану  диплома када ће им бити уручене награде.

Позивамо колеге   и одељењске старешине да присуствују Дану диплома – да заједно честитамо нашим најуспешнијим ученицима у овој школској години.

Директор школе

Ратко Трмчић