Библиотека наше школе добитник признања

ИК „Едука“ организовала је наградни конкурс у циљу подршке раду школских библиотека, како би се усмерила пажња на драгоцену улогу библиотека духовном, образовном и професионалном развоју ученика и наставника. Међу многим библиотекама које су учествовале на овом конкурсу је и библиотека ОШ „Душан Јерковић“ из Ужица. Библиотекарке школе Ана Дуковић и Мирјана Радовановић Пејовић примиле су похвалницу уредничког тима „Едуке“ на Сајму књига 2018.

То је признање за наш дугогодишњи квалитетан рад, а истовремено подстицај и обавеза да даље наставимо да развијамо стваралаштво и креативност ученика и пружамо помоћ наставницима у реализацији наставе.