НАША УЧЕНИЦА И НАСТАВНИЦА СУ НАЈБОЉЕ

У уторак 25.12.2018. у Народном позоришту у Ужицу организован је 34. избор најбољих спортиста, појединаца и екипа града Ужица од стране Спортског завеза града. Међу најбољима проглашена је и наша наставница физичког васпитања Јелена Савићевић. Јелена је добила награду као најбољи професор на такмичењу ОСИУРС 2017/2018. за основне школе. Преданим радом и посвешћеношћу својим ђацима и свом позиву ову награду је у потпуности заслужила.
     Мађу награђенима је и наша ученица Јована Арсић која је добила награду за најбољу младу перспективну спортистикињу пионирку града ужица за 2018. годину и изваредне резултате које је постигла у кошарци.
     Све честитке за нашу ученицу и наставницу!