Угледна активност саобраћајни објекти-пројектна настава

У уторак 28.12.2018. године у учионици техничког и информатичког образовања одржана је угледна активност на тему саобраћајни објекти. Угледну активност реализовали су ученици 6. разреда и наставници Мирјана Јованетић и Милан Гојгић. Ученици су презентовали своје радове: макете саобраћајних објеката, презентације урађене на тему саобраћајних објеката и техничке цртеже урађене у програму за 3D моделовање Google SketchUp.

Радови ученика као резултат рада на пројекту који је реализован на часовима технике и технологије током првог полугодишта, изложени су у холу школе и привукли су велику пажњу свих ученика, наставника и посетилаца.