ПЛАН НАДОКНАДЕ ЗА МЕСЕЦ МАРТ

По допису Министарства просвете, науке и технолошког развоја број 611-00-264/2019-03 од 22.2.2019.године школе су у обавези да након престанка разлога за прекид наставног процеса, донесу план надокнаде и о томе обавесте Министарство преко надлежне школске управе у складу са чланом 105. Закона о основама система образовања и васпитања.

*СУБОТА, 16.3.2019.године – радна субота за старије ученике (V-VIII РАЗРЕД) ПО РАСПОРЕДУ ОД ПЕТКА

ДЕЖУРНИ И ГЛАВНИ ДЕЖУРНИ НАСТАВНИЦИ СУ  НАСТАВНИЦИ ПО РАСПОРЕДУ ОД ПЕТКА ИЗ ТЕКУЋЕ РАДНЕ НЕДЕЉЕ.

*СУБОТА, 23.3.2019. године – радна субота  за млађе ученике (I -I V РАЗРЕД) и  ученике  VIII РАЗРЕДА ПО РАСПОРЕДУ ОД ПЕТКА   (за осмаке надокнада  екскурзије)

Сви ученици осмог разреда иду у прву смену и биће у фиксним учионицама:

VIII-1 у учионици број 19

VIII-2 у учионици број 8

VIII-3 у учионици број 7

VIII-4 у учионици број 21

VIII-5 у учионици број 5

*СУБОТА, 30.3.2019. године – радна субота  за све ученике  ПО РАСПОРЕДУ ОД УТОРКА

ДЕЖУРНИ И ГЛАВНИ ДЕЖУРНИ НАСТАВНИЦИ СУ  НАСТАВНИЦИ ПО РАСПОРЕДУ ОД УТОРКА ИЗ ТЕКУЋЕ РАДНЕ НЕДЕЉЕ.

СВИ ЧАСОВИ НАСТАВНИХ И ВАННАСТАВНИХ АКТИВНОСТИ ДРЖЕ СЕ ПО РАСПОРЕДУ.

Ратко Трмчић