Дан диплома

Петице из свих предмета током осмогодишњег школовања могу имати само највреднији и најупорнији, истакао је директор Основне школе „Душан Јерковић“ Ратко Трмчић.

Један посебан дан за ученике и наставнике, и све запослене, јесте Дан диплома, обележен ове године 25. јуна, сусрет са успехом и младошћу која обећава.

Част и задовољатво да се обрате најбољим ученицима, вуковцима, и ученицима који су који су били најуспешнији на републичким такмичењима, имали су директор школе Ратко Трмчић и помоћник директора Мирјана Максимовић, која је истакла да успех не долази сам, већ морамо ићи према њему. „Морали сте се издићи изнад просечности и победили сте је, а то су резултати за поштовање.“

Најуспешнија 23 вуковца са свим петицама, 8 учесника републичких такмичења, од којих 3 освајача победничких места из математике, хемије и рецитовања, и заслужни власници посебних диплома за знања из различитих области науке и спорта, ђак генерације Филип Јевтовић, чије дипломе је било тешко пребројати, највећи су понос школе и наставника, који су се трудили 8 година да их уче, али и да подстакну да буду добри, поштени и честити људи пред којима је светла бидућност.

Будућност са младим и успешним људима, жељних знања, је сигурна, поручујемо из ОШ „Душан Јерковић“.

НОСИОЦИ ВУКОВЕ ДИПЛО/МЕ ШКОЛСКЕ 2018/19. ГОДИНЕ СУ :

  1. 8-1 Милица Павловић,
  2. 8-1 Јована Старчевић,
  1. 8-2 Јована Станисављевић
  2. 8-2 Тамара Колашинац
  3. 8-2 Вук Василијевић
  4. 8-2 Ненад Скоковић
  5. 8-2 Василије Вуковић
  6. 8-2 Борис Лангура
  7. 8-2 Стефан Јевтић
  1. 8-3 Мина Максимовић
  2. 8-3 Тамара Јанковић
  3. 8-3 Филип Јевтовић
  1. 8-4 Димитрије Симић
  2. 8-4 Софија Петровић
  1. 8-5 Ива Вучић
  2. 8-5 Јана Ђурић
  3. 8-5 Вања Драшковић
  4. 8-5 Теодора Милић
  5. 8-5 Мартина Лијескић
  6. 8-5 Дарија Јовановић
  7. 8-5 Сара Негић
  8. 8-5 Невена Цицварић
  9. 8-5 Игор Јовановић

Ђак генерације – Филип Јевтовић 8-3 

ОСВОЈЕНА МЕСТА НА РЕПУБЛИЧКИМ ТАКМИЧЕЊИМА

  1. Милица Узуновић, 8-3, 1. место Смотра рецитатора
  2. Лука Стевановић, 7-5, 3. место математика
  3. Филип Јевтовић, 8-3, 3. Место хемија

УЧЕШЋА НА РЕПУБЛИЧКИМ ТАКМИЧЕЊИМА

  1. Невена Цицварић, 8-5, географија
  2. Јована Станисављевић, 8-2, француски
  3. Игор Јовановић, 8-5, историја
  4. Виктор Врачарић, 7-5, географија
  5. Нина Јовановић, 8-1, спортска гимнастика

i ova ii ova iii ova iiii

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>