Дан диплома

Петице из свих предмета током осмогодишњег школовања могу имати само највреднији и најупорнији, истакао је директор Основне школе „Душан Јерковић“ Ратко Трмчић.

Један посебан дан за ученике и наставнике, и све запослене, јесте Дан диплома, обележен ове године 25. јуна, сусрет са успехом и младошћу која обећава.

Част и задовољатво да се обрате најбољим ученицима, вуковцима, и ученицима који су који су били најуспешнији на републичким такмичењима, имали су директор школе Ратко Трмчић и помоћник директора Мирјана Максимовић, која је истакла да успех не долази сам, већ морамо ићи према њему. „Морали сте се издићи изнад просечности и победили сте је, а то су резултати за поштовање.“

Најуспешнија 23 вуковца са свим петицама, 8 учесника републичких такмичења, од којих 3 освајача победничких места из математике, хемије и рецитовања, и заслужни власници посебних диплома за знања из различитих области науке и спорта, ђак генерације Филип Јевтовић, чије дипломе је било тешко пребројати, највећи су понос школе и наставника, који су се трудили 8 година да их уче, али и да подстакну да буду добри, поштени и честити људи пред којима је светла бидућност.

Будућност са младим и успешним људима, жељних знања, је сигурна, поручујемо из ОШ „Душан Јерковић“.

НОСИОЦИ ВУКОВЕ ДИПЛО/МЕ ШКОЛСКЕ 2018/19. ГОДИНЕ СУ :

1. 8-1 Милица Павловић,

3. Игор Јовановић, 8-5, историја
  4. Виктор Врачарић, 7-5, географија
  5. Нина Јовановић, 8-1, спортска гимнастика

i ova ii ova iii ova iiii