Нови библиотечки професионалци за децу и младе

Школски библиотекари наше школе Мирјана Радовановић Пејовић и Ана Дуковић, једини школски библиотекари из Србије, узели су запажено учешће у IFLA 2019 Satellite Conference in Belgrade, одржаној 22.8.2019 у организацији Народне библиотеке Србије и ИФЛА Секције за рад са децом и младима, под називом „Нови библиотечки професионалци за децу и младе“ на којој су много тога имали да покажу јер је њихов стручни ауторски рад прихваћен од интернационалне комисије за излагање.

Детаљније на линку:  New Library Professionals for Children and Young Adults

NAŠE BIBLIOTEKARKE NAŠEBIBLIOTEKARKE