Квиз ,,Изазови Европског дана језика“

Поводом Европског дана језика, 26 септембра, школски библиотекари и Стручно веће наставника страних језика ове, 2019. године, реализовали су квиз у коме су заједно учествовали ученици и наставници. Кроз питања нашег квиза могли смо сви да обновимо знање, да нешто научимо, да се забавимо и промовишемо богатство језика и култура. Циљ Европског дана језика јесте подстицајње свих нас да учимо језике – без обзира на године и окружење. Уживали смо у занимљивостима, тимском раду и такмичарском духу.

Гласајте за наш квиз у календару догађаја на сајту Европског дана језика на следећем линку: https://edl.ecml.at/Events/EventsDatabase/tabid/1772/EventID/20904/language/sr-Cyrl-RS/Default.aspx