„Кажу да је старост тешка, а не мора бити“

Поводом обележавања Дечје недеље и месеца посвећеног старим лицима, Центар за социјални рад расписао је литерарни конкурс за ученике од 5. до 8. разреда, као и за ученике средњих школа, на тему „Кажу да је старост тешка, а не мора бити“. Конкурс је трајао до 7. октобра 2019. године, а проглашење најбољих радова било је 10. октобра 2019. године на свечаности одржаној у Градском културном центру. Наши ђаци су се и ове године одазвали позиву и истакли се својим радовима. Ученик петог разреда Ђорђе Грбић освојио је 1.место, а ученица осмог разреда Ана Николић освојила је 2.место. Ученици су показали да верују да старост не мора бити тешка, и нагласили да је на младима да се потруде да је некоме улепшају.