IMG_20191017_141149

Oлимпијски час

У сарадњи Војвођанске банке, Олимпијског комитета Србије и локалне заједнице 17.10.2019. године у Ужицу на градском тргу одржан је олимпијски час. Час је имао такмичарски карактер. Учествовали су ученици 4. 5. 6. разреда. Такмичили су се ученици који се не баве спортом. Акција је имала за циљ да ту децу усмери на неки од спортова. Било је четири полигона: одбојка, рукомет, кошарка и атлетика, које су ученици пролазили. Решавали су и квиз знања везан за олимпијаде које су одржане. Наша школа је освојила 1. место и награду од 120000 дин. Награду ћемо поделити са ученицима других школа, јер смо се договорили пре такмичења да буде фер плеј.