ПОСЕТИЛИ СМО

Ученици Тијана Чегањац,  Николић, Ива Пуцаревић, Алекса Тасић и Алекдс Курћубић са наставницама Наташом Аћимовић и Верицом Брковић, посетили су Фестивал науке „Разоткривање“ у Београду. Имали су прилику да виде поставке различитих врста експеримената, модела и апаратура које су приредили Београдски универзитет, ученици школа из целе Србије и Београда. Могли су да виде како види човек, а како пас, како се преко мобилног телефона може закључати кућа, а преко компјутера измерити пулс, како стрес делује на тело човека…Био је то леп дан у пријатном друштву.