Одржан Дан диплома – награђени најбољи ученици

Традиционална додела признања најбољим ученицима за остварене резултате у школској 2019/20. години уприличена је 24.6.2020.

Директор школе Ратко Трмчић уручио је награде, Вукове и посебне дипломе најуспешнијим ученицима завршног разреда основне школе, као и ђаку генерације, Вуку Шиљковићу.

Поручио је овим ђацима и њиховим родитељима да су они највећи понос својих родитеља и да се школа поноси њима.

„Веома је захтевно имати петице из свих предмета током осмогодишњег школовања, а то могу само највреднији и најупорнији. Желим вам да током будућег школовања тако наставите “, рекао је директор Основне школе „Душан Јерковић“ Ратко Трмчић. Захвалио се и вредним наставницима и учитељима који су својим преданим радом допринели да имамо овакве ученике.

Од укупно 146 ученика који су управо успешно завршили осми разред, све петице и успехе на такмичењима, а тиме и Вукову диплому стекло је двадесет двоје.

Директор је у име колектива школе пожелео ученицима да буду успешни у својим професијама, а пре свега да буду добри и поштени људи које ће свако уважавати.