Екскурзије

Планиране екскурзије и наставе у природи у 2015/2016. години по Годишњем плану за текућу школску годину.

разред Датум/ време
Припремна  предшк.група  –   Јагодина Мај
Први                    Златибор Јун
Други                  Тара Мај
Трећи                  Јагодина Мај
Четврти               Тара Мај
Пети      Ужице – -Бранковина-Тршић- април
Шести      Крагујевац-Свилајнац април
Седми      Раваница- Гамзиград-Ниш  Октобар или април – два дана
Осми           Нови Сад- Суботица Октобар или април – два дана

Настава у природи

Четврти               Аранђеловац мај

Jedno mišljenje na „Екскурзије

1. Posle roditeljskog sastanka želela sam da porazgovaram sa detetom i da mu objasnim koliko je važno da odmah, od prvog dana školske godine, počne sa redovnim učenjem lekcija. I, pozovem se na sugestiju razrednog starešine da na sajtu škole postoji raspored pismenih i kontrolnih zadataka. Otvorim sajt škole i imam-šta? Informacije iz prošle školske godine… Ako je razredni starešina imao spreman raspored koji nam je i iščitao na roditeljskom, zašto to nije i objavljeno na ovom mestu? Usput, se i posvadjam sa suprugom koji je pred detetom prokomentarisao: „Je li u toj školi neko počeo konačno da ažurira sajt češće od jednom u polugodištu?“ Kada ćemo imati informacije o rasporedu pismenih provera naše dece?