Поносни смо на њих

Окружна такмичења школска 2017/2018.

 

Физика

Разред Име и презиме ученика пласман
1. VI Шиљковић Вук 1.место
2. VI Чегањац Тијана 3.место
3. VII Скоковић Ненад 2.место
4. VII Јевтић Стефан 2.место
5. VII Вуковић Василије 3.место
6. VII Јевтовић Филип 3.место

 

Математика старији разреди

Разред Презиме и име ученика пласман
1. VI Шиљковић Вук 1.место
2. VI Стевановић Лука 2.место
3. V Грујичић Љубица 3.место
4. VI Митрашиновић Марија 3.место

 

Математика млађи разреди

1. IV Павловић Вук 1.место
2. IV Ђоковић Лазар 2.место
3. IV Божовић Саво 3.место
4. IV Петровић Матеја 3.место
5. IV Лемез Ивана 3.место
6. IV Гредељевић Анастасија 3.место
7. IV Бојовић Михаило 2.место

 

Српски језик и књижевност  – КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

Разред Презиме и име ученика пласман
1. VII Лазић Данило 1.место

 

 

Страни језици

Француски језик

Разред Презиме и име ученика пласман
1. 8. Топаловић Урош 3.местоПласман на републичко такмичење

 

 

На свим нивоима такмичења из српског језика и језичке културе наши ученици остварили су запажене резултате.

Општинско такмичење из српског језика и језичке културе  одржано  је 18.3.2018.године.

Пети разред:

пласман име и презиме ученика број бодова наставница
1.место Филип Павловић 19 Василија Миловановић
  1. место
Ива Синђелић 18 Виолета Бурлић
  1. место
Милица Станисављевић 18 Тања Зечевић
  1. место
Јана Милановић 17 Виолета Бурлић
  1. место
Ленка Вучићевић 17 Миланка Николић Ивић

 

Шести разред:

пласман име и презиме ученика број бодова наставница
1.место Ива Леонтијевић 19 Биљана Аксентијевић
1.место Тијана Чегањац 19 Биљана Аксентијевић
  1. место
Ана Николић 18 Биљана Аксентијевић
  1. место
Мирјана Станковић 18 Биљана Аксентијевић
  1. место
Мартина Ћирковић 18 Наташа Трнавац Ћалдовић
3.место Милица Бошњаковић 16 Наташа Трнавац Ћалдовић
3.место Ана Гудурић 16 Тања Зечевић

 

Седми разред:

пласман име и презиме ученика број бодова наставница
2.место Вања Драшковић 18 Виолета Бурлић
2.место Јована Станисављевић 17 Биљана Аксентијевић
  1. место
Василије Вуковић 16 Биљана Аксентијевић
  1. место
Тамара Колашинац 16 Биљана Аксентијевић
  1. место
Јована Старчевић 16 Миланка Николић Ивић
3.место Теодора Милић 16 Виолета Бурлић

 

 

 

 

 

Окружно такмичење из српског језика и језичке културе  одржано је 29.4.2018.године. Наши ученици су остварили следеће резултате:

Пети разред:

пласман име и презиме ученика број бодова наставница
2.место Ива Синђелић 18 Виолета Бурлић
  1. место
Филип Павловић 17 Василија Миловановић
  1. место
Милица Станисављевић 16 Тања Зечевић
3.место Јана Милановић 15 Виолета Бурлић

 

Шести разред:

пласман име и презиме ученика број бодова наставница
3.место Ана Николић 15 Биљана Аксентијевић

 

 

Седми разред:

пласман име и презиме ученика број бодова наставница
1.место Тамара Колашинац 19 Биљана Аксентијевић
  1. место
Јована Станисављевић 17 Биљана Аксентијевић
  1. место
Вања Драшковић 16 Виолета Бурлић
3.место Јована Старчевић 16 Миланка Николић Ивић
3.место Василије Вуковић 15 Биљана Аксентијевић
3.место Теодора Милић 15 Виолета Бурлић

 

Осми разред:

пласман име и презиме ученика број бодова наставница
1.место Урош Топаловић 19 Тања Зечевић

 

Ученици Тамара Колашинац и Урош Топаловић пласирали су се на Републичко такмичење, које ће бити одржано у Тршићу 26.5.2018.године.

Наши ученици учествовали су и на такмичењу из књижевности (Књижевна олимпијада). На Републичко такмичење, које ће бити одржано 12.маја 2018.године, пласирао се ученик седмог разреда Данило Лазић (наставница је Миланка Николић Ивић), који је на окружном нивоу освојио 19 бодова и прво место.

 

Општинска такмичења школска 2017/2018

 

Српски језик и књижевност

 

Разред Презиме и име ученика пласман
1. V Павловић Филип 1.место
2. V Синђелић Ива 2.место
3. V Станисављевић Милица 2.место
4. V Милановић Јана 2.место
5. V Вучићевић Ленка 2.место
6. VI Леонтијевић Ива 1.место
7. VI Чегањац Тијана 1.место
8. VI Николић Ана 2.место
9. VI Станковић Мирјана 2.место
10. VI Ћирковић Мартина 2.место
11. VI Бошњаковић Милица 3.место
12. VI Гудурић Ана 3.место
13. VII Драшковић Вања 2.место
14. VII Станисављевић Јована 2.место
15. VII Вуковић Василије 3.место
16. VII Колашинац Тамара 3.место
17. VII Старчевић Јована 3.место
18. VII Милић Теодора 3.место
19. VIII Станојевић Милица 3.место

 

Српски језик и књижевност  – КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

Разред Презиме и име ученика пласман
1. VII Узуновић Милица 2.место
2. VII Лазић Данило 2.место
3. VIII Топаловић Урош 3.место

 

Физика

Разред Презиме и име ученика пласман
1. VI Вук Шиљковић 2.место
2. VII Вуковић Ваилије 2.место
3. VII Јевтовић Филип 2.место
4. VII Јевтић Стефан 2.место
5. VII Скоковић Ненад 2.место

 

Географија

Разред Презиме и име ученика пласман
1. VII Цицварић Невена 1.место
2. VII Јеремић Марија 1.место
3. VII Василијевић Вук 2.место
4. VII Карапетровић Константин 2.место
5. VII Симић Вања 3.место
6. VII Негић Сара 3.место
7. VIII Марковић Лазар 2.место
8. VIII Марковић Никола 3.несто

 

 

 

 

 

Историја

Разред Презиме и име ученика пласман
1. V Синђелић Ива 2.место
2. V Милановић Јана 3.место
3. VI Николић Ана 2.место
4. VI Шиљковић Вук 2.место
5. VI Гајевић Ђорђе
  1. место
6. VI Максимовић Страхиња 2.место
7. VI Ђокић Валери 3.место
8. VII Јанковић Тамара 3.место
9. VII Јовановић Игор 3.место
10. VII Ђурић Јана 3.место
11. VIII Станковић Милош 3.место

 

Биологија

Разред Презиме и име ученика пласман
1. V Грбић Анђела 2.место
2. V Миловановић Јана 2.место
3. V Грујичић Љубица 3.место
4. V Танасковић Анка 3.место
5. V Данило Вучић 3.место
6. VI Николић Ана 2.место
7. VI Јовановић Теодора 2.место
8. VI Митрашиновић Марија 3.место
9. VI Чегањац Тијана 3.место
10. VII Драшковић Вања 1.место
11. VII Милић Теодора 1.место
12 VII Јовановић Дарија 1.место
13. VII Василијевић Вук 2.место
14. VII Ђурић Јана 2.место
15. VIII Јовичић Милица 3.место
16. VIII Чегањац Јована 3.место

 

Хемија

Разред Презиме и име ученика пласман
1. VII Јевтовић Филип 1.место
2. VII Јовановић Игор 1.место
3. VII Димитријевић Вања 2.место
4. VIII Топаловић Урош 1.место
5. VIII Чегањац  Јована 3.место

 

Енглески језик

Разред Презиме и име ученика пласман
1. VIII Јовичић Милица 3.место
2. VIII Радовановић Богдан 3.место

 

Француски језик

Разред Презиме и име ученика пласман
1. VIII Топаловић Урош 2.место
2. VIII Чегањац Јована 3.место

 

 

Спортски успеси

Предмет Презиме и име ученика пласман
Стони тенис Ерић Ђорђе 1.место
Мићић Марта 2.место
Савић Иван 3.место
Екипно пионири 1.место
Екипно пионирке 3.место
Одбојка Екипно пионири 1.место
Екипно пионирке 2.место
Кошарка Екипно пионирке 2.место
Мали фудбал Екипно пионири 2.место
Рукомет Екипно пионирке 2.место
Екипно пионири 3.место
Трка за срећније детињњство разред
I Арсић Страхиња 3.место
V Јаџић Богдан 2.место
V Вучић Данило 3.место
VI Жунић Ива 1.место
VI Јефтенић Доротеја 2.место
VII Пушица Невена 3.место
VII I Елезовић Данило 3.место

 

 

Математика

Разред Презиме и име ученика пласман
1. VI Шиљковић Вук 1.место
2. VI Стевановић Лука 1.место
3. V Грујичић Љубица 2.место
4. V Милановић Јана
5. VI Гајевић Ђорђе 3.место
6. VI Јовичић Петар 3.место
7. VI Митрашиновић Марија 3.место
8. VII Вуковић Василије 3.место
9. VII Скоковић Ненад 3.место
10. VIII Топаловић Урош 3.место

 

 

Информатика и рачунарство

Разред Презиме и име ученика пласман
1. V Илић Лара 2.место
2. V Илић Огњен 3.место

 

Техника и технологија

Разред Презиме и име ученика пласман
1. V Вучићевић Ленка 1.место

 

Математика млађи разреди

Разред Презиме и име ученика пласман
1. III Томић Емилија 2.место
2. III Конатар Игор 2.место
3. III Стокић Алекса 2.место
4. III Ратковић Ленка 2.место
5. III Тешовић Петар 2.место
6. III Ћосовић Вељко 2.место
7. III Николић Душан 2.место
8. III Виторовић Ива 3.место
9. III Јефтенић Милан 3.место
10. III Маринковић Вељко 3.место
11. III Гордић Мина 3.место
12. III Ђаповић Ђурђа 3.место
1. IV Павловић Вук 1.место
2. IV Божовић Саво 2.место
3. IV Ћоровић Марко 2.место
4. IV Гредељевић Анастасија 2.место
5. IV Вукашиновић Матеја 2.место
6. IV Златић Димитрије 3.место
7. IV Милановић Нађа 3.место
8. IV Новаковић Виктор 3.место
9. IV Бојовић Михаило 3.место
10. IV Шпијуновић Никола 3.место
11. IV Лазић Лука 3.место
12. IV Јокић Лена 3.место
13. IV Андрић Лола 3.место

 

 

 

Похвале

Физика општинско Чегањац Тијана
Јовановић Игор
Лингура Борис
Физика окружно Јовановић Игор