ОБАВЕШТЕЊЕ ЗАВРШНИ ИСПИТ

Важно обавештење за ученике 8. разреда:

• Испит из српског језика и књижевности је 23.6.2021, из математике је 24.6.2021. године, а из  комбинованог теста  је 25.6.2021. године.
  • Ученици морају бити испред школе  најкасније у 8:00.
  • Дозвољени прибор за ученике:
  • ЗА СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ/ КОМБИНОВАНИ ТЕСТ – графитна оловка и плава хемијска оловка (не пиши бриши), гумица
  • ЗА МАТЕМАТИКУ- графитна оловка и плава хемијска оловка (не пиши бриши), гумица, троугао, лењир и шестар
  • Сва три дана када ученик полаже  завршни испит мора код себе имати оверену ђачку књижицу са залепљеном фотографијом и налепницом са идентификационим бројем ученика.
  • У просторији где се полаже пробни завршни испит седа на место које одговара редном броју са јединственог списка ученика.
  • Од личних ствари на испит се може унети само вода/освежавајући напитак, а све остале ствари обавезно се одлажу нa посебно место током трајања испита.

М.П.                Председник школске комисије

Мирјана Максимовић