МОЈ ОМИЉЕНИ КЊИЖЕВНИ ЛИК

Четврти пут расписала је Народна библиотека Ужице ликовни конкурс „Мој омиљени књижевни лик“ за ученике од 1. до 4. разреда основних школа са територије Града Ужица. Конкурс се расписује у знак сећања на преминулу библиотекарку Ратку Вучковић.

Отварање изложбе и додела награда уприличени су 21. децембра 2022. године у 13 часова на Дечијем одељењу Народне библиотеке Ужице. Награде и похвалнице ученицима уручене су у присуству учитеља, школских библотекара и родитеља.

Ученици наше школе постигли су одличне резултате:

Ученица III3  одељења Петра Милић освојила је II награду – учитељица Бранка Љубичић. Похвалнице за запажено учешће освојили су: Јана Савић IV2 – учитељица Мирјана Максимовић, Богдан Николић II2 – учитељица Данка Јовановић и Андрија Ћурдић II3 -учитељица Славица Калаба.

Честитамо свим ученицима на запаженом успеху!