ВРШЊАЧКИ ТИМ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНУ ОРИЈЕНТАЦИЈУ

Вршњачки тим за професионалну оријентацију наше школе, је у оквиру сарадње Тимова за професионалну оријентацију реализовао радионицу ,,Разумевање повезаности умног и физичког рада“ у три одељења петог разреда ОШ ,,Алекса Дејовић“ у Севојну. Чланови Вршњачког тима који су реализовали радионицу су ученици 7. разреда: Маша Оташевић, Александра Мутавџић, Валентина Миросавић, Нина Прљевић, Урош Обрадовић и Андреј Митровић. Током претходне недеље радионицу на исту тему је у нашој школи реализовао Вршњачки тим ОШ ,,Алекса Дејовић“ из Севојна.

Захваљујемо се директорки, педагогу и руководиоцу Тима за професионални развој Основне школе ,,Алекса Дејовић“ на успешној сарадњи и надамо се наставку сарадње у наредним годинама.