ЧУВАЈМО ПРИРОДУ И НЕГУЈМО САРАДЊУ, ЗА САДАШЊОСТ И БУДУЋНОСТ

У оквиру реализације пројекта „Чувајмо планету, најлепшу на свету“ а у циљу развијања сарадње и свести о значају заштите животне средине, ученици IV/4 и IV/5 угостили су ученике 4. разреда ОШ „Миливоје Боровић“ – издвојено одељење Крива Река, њихову учитељицу Љиљану Андрић и директорку Ану Ристановић. Идеја је настала током обележавања Недеље сећања и заједништва. Ученици су на заједнички осмишљеној активности рецитовали стихове о екологији ауторке Љиљане Андрић, одговарали на њена загонетна питања и направили збирку радова „Наша еколошка књига“ и на тај начин обележили и Међународни дан заштите животне средине. Наша школа је уручила гостима „Дрво пријатељства и заједништва“ које су посадили у дворишту своје школе. Наше дружење и сарадња се настављају, на радост свих нас.